Be Tauranto Tamošiūno, Tomo Urbono ir Karolio Babkausko rungtyniavusi LSU komanda šie tiek atitolo trečiame kėlinyje 68:61, tačiau Tauragės krepšininkams pavyko išsaugoti intrigą ir likus 2 minutėms iki susitikimo pabaigos išlyginti rezultatą - 81:81.

Vis dėlto po Laimono Mikšio ir Šarūno Vingelio tritaškių, labiau patyrę „LSU-Atleto“ krepšininkai įsiveržė į priekį 87:81 ir išsaugoję pranašumą žengė į kitą LKF taurės turnyro etapą.

„LSU-Atletas“: Arūnas Sakalauskas 24 (3/6 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai), Šarūnas Vingelis 20 (5/9 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai), Šarūnas Beniušis 16, Žygimantas Skučas 11, Paulius Malašauskas 9 taškai (10 rez. perdav.).

„Tauragė“: Janas Jurgo 20, Mantas Tomaševičius 17, Vytautas Padgureckas 16 taškų..

Kitame etape LKF taurės turnyro etape „LSU-Atletas“ žais su Utenos „Juventus“.