Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo „Heat“ krepšininkai, kurie pirmavo 10:4, vėliau - 30:22, tačiau svečiai dar iki pertraukos sugebėjo panaikinti beveik visą savo deficitą - 46:47. Maža to, trečiame kėlinyje po sėkmingos atkarpos ir Dereko Fisherio tritaškio su pražanga „Thunder“ ekipa įgijo rekordinę 10 taškų persvarą - 64:54 (likus žaisti 4 min. 33 sek.).

Vis dėlto tuo metu ant atsarginių žaidėjų suolo buvo priverstas atsisėsti Kevinas Durantas, surinkęs keturias pražangas, ir „Heat“ surengė spurtą 17:3 bei persvėrė rezultatą savo naudai - 71:67. Nuo šios akimirkos Oklahomos atstovai taip ir nebepavijo savo varžovų, o arčiausiai to buvo paskutinė minutę, kai likus žaisti 29 sek. ir rezultatui esant 85:88 tritaškį būdamas laisvas prametė Russelas Westbrookas.

Kiti du mačai vyks antradienį ir ketvirtadienį taip pat Majamyje. Jei juos abu laimės šeimininkai, jie ir taps naujaisiais NBA čempionais.

„Heat“: LeBronas Jamesas 29 (10/19 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 14 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 25 (8/22 dvitaškiai, 7 rez. perd.), Chrisas Boshas (3/12 dvitaškiai, 11 atk. kam.) 10, Shane'as Battieras (2/2 tritaškiai) 9, Udonis Haslemas ir Jamesas Jonesas po 6, Mike'as Milleris 4, Mario Chalmersas 2 taškai.

„Thunder“: Kevinas Durantas 25 (10/15 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5 klaidos, 5 pražangos), Russellas Westbrookas 19 (7/14 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), Kendrickas Perkinsas (12 atk. kam.) 10, Derekas Fisheris (2/3 tritaškiai) ir Jamesas Hardenas (0/4 tritaškiai) po 9, Thabo Sefolosha 6, Serge'as Ibaka 5, Nickas Collisonas 2 taškai.