„Heat“ žaidėjai mačą Orlande pradėjo labai galingai ir įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 12:0. Skirtumas tarp komandų nesiliovė augti ir toliau - antro ketvirčio viduryje svečiai buvo atitrūkę net 23 taškais (43:20), tačiau vėliau tarsi sustojo.

„Magic“ užteko vos vieno kėlinio, kad ne tik pasivytų savo varžovus, bet juos ir aplenktų - 72:70. Nuo šio epizodo vyko kova taškas į tašką. Visgi dvikovos pabaigoje užtikrinčiau atrodė Orlando atstovai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 104:100.

Orlando „Magic“ - Majamio „Heat“ 104:100 (17:27, 25:29, 34:24, 28:20).

„Magic“: Glenas Davisas 18 (7/8 dvitaškiai), Dwightas Howardas (3/10 baudų, 9 atk. kam.) ir Jasonas Richardsonas po 15, Jameeras Nelsonas 14 (10 rez. perd.). Turkas Hedo Turkoglu nežaidė.

„Heat“: LeBronas Jamesas 27 (9/16 dvitaškiai), Dwyane'as Wade'as 21, Norrisas Cole'as 11 taškų.

„Lakers“ žaidė be K. Bryanto ir antrą kartą nusileido „Clippers“

Kitose rungtynėse Los Andželo „Clippers“ komanda antrą kartą 108:103 (33:36, 20:20, 30:17, 25:30) nugalėjo kitą to paties miesto atstovą „Lakers“ klubą, kuris žaidė be šiek tiek negaluojančio savo lyderio Kobes Bryanto.

Nepaisant to, po devynių iš eilės Andrew Bynumo pelnytų taškų „Lakers“ antrame kėlinyje buvo priekyje 54:43. Tačiau po kelių Chauncey Billupso metimų „Clippers“ spurtavo 10:2 ir prieš pertrauką atsiliko jau tik trimis taškais - 53:56. Maža to, trečią kėlinį jie laimėjo net 30:17 ir patys susikrovę dviženklį pranašumą - 83:73. Nors vėliau jį „Lakers“ pavyko sumažinti iki trijų taškų - 101:104 (likus žaisti 1 min. 27 sek.), „Clippers“ krepšininkai atsilaikė ir šventė antrą principinę pergalę iš eilės.

Los Andželo „Clippers“ - Los Andželo „Lakers“ 108:103 (33:36, 20:20, 30:17, 25:30).

„Clippers“: Blake'as Griffinas 30 (11/17 dvitaškiai, 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Caronas Butleris ir Mo Williamsas po 16, DeAndre Jordanas 14 taškų.

„Lakers“: Andrew Bynumas 25 (11/15 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Steve'as Blake'as 20 (5/7 tritaškiai), Pau Gasolis 13 (9 atk. kam.), Metta World Peace 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai ir statistika:

Bostono „Celtics“ - Toronto „Raptors“ 81:73 (22:13, 25:18, 20:22, 14:20).

„Celtics“: Rajonas Rondo 17, Brandonas Bassas 12, E'Twaunas Moore'as 11 taškų. Paulas Pierce'as nežaidė.

„Raptors“: Andrea Bargnani 20, DeMaras DeRozanas 16 (4/13 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Jerrydas Baylessas 12... ispanas Jose Manuelis Calderonas 6 taškai.

Niujorko „Knicks“ - Naujojo Džersio „Nets“ 88:82 (21:16, 26:21, 18:17, 23:18).

„Knicks“: Carmelo Anthony 21 (8 atk. kam.), Amare'as Stoudemire'as 15, Toney Douglasas 13, Tysonas Chandleris 8 taškai (12 atk. kam.).

„Nets“: Deronas Williamsas 21 (7 rez. perd.), Brookas Lopezas 15 (9 atk. kam., 6 klaidos), Damionas Jonesas 11 taškų.

Naujojo Orleano „Hornets“ - Memfio „Grizzlies“ 95:80 (26:28, 29:17, 21:16, 19:19).

„Hornets“: Chrisas Kamanas 18, Ericas Gordonas 17 (3/5 tritaškiai), Quincy Pondexteris 15 (12 atk. kam.), Jasonas Smithas 12... italas Marco Belinelli 4 taškai.

„Grizzlies“: Rudy Gay'us 20 (2/3 tritaškiai), Zachas Randolphas 17 taškų. Marcas Gasolis nežaidė.

Milvokio „Bucks“ - Minesotos „Timberwolves“ 84:85 (22:19, 23:21, 23:27, 16:18).

„Bucks“: Drew Goodenas 15, Lucas Richardas Mbah a Moute 14, Mike'as Dunleavy 13... turkas Ersanas Ilyasova 5, slovėnas Beno Udrichas 4 taškai.

„Timberwolves“: Kevinas Love'as 22 (16 atk. kam), Michaelas Beasley 12, Luke'as Ridnouras 11... juodkalnietis Nikola Pekovičius 4 taškai, serbas Darko Miličičius 2 taškai. Ispanas Ricky Rubio dėl traumos nežaidė.

San Antonijaus „Spurs“ - Hjustono „Rockets“ 97:95 (34:20, 21:29, 27:19, 19:23).

„Spurs“: Timas Duncanas 19, Tony Parkeris 15 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai).

„Rockets“: Marcusas Morrisas 20, Kyle'as Lowry ir Chase'as Budingeris po 10... slovėnas Goranas Dragičius 6 taškai.

Jutos „Jazz“ - Portlando „Trail Blazers“ 92:89 (26:30, 27:17, 20:20, 19:22).

„Jazz“: C. J. Milesas 17, Alas Jeffersonas 15 (9 atk. kam.), Devinas Harrisas 10 (2/3 tritaškiai)... turkas Mehmetas Okuras 7, turkas Enesas Kanteris 4 taškai.

„Trail Blazers“: Raymondas Feltonas 17, LaMarcusas Aldridge'as (11 atk. kam.) ir Wesley Matthewsas po 15, Jamalas Crawfordas (3/11 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai) ir Nicolas Batumas po 12 taškų.

DELFI, kad reguliarusis NBA sezonas prasidės jau šį sekmadienį, gruodžio 25 dieną.