„Virtus“ už ausų tempė komandos žvaigždės Milošas Teodosičius ir Marco Belinelli, kartu surinkę 49 taškus.

Tačiau kozirių turėjo ir varžovai: Dimitrio Prifčio ekipoje absoliučiai visus taškus surinko legionieriai iš JAV, tarp jų – ir buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas (17 tšk.).

UNIKS rusai Dmitrijus Uzinskis ir Georgijus Žbanovas kartu sudėjus ant parketo praleido 8 minutes (iš 200).

Tatarstano sostinės atstovų pergalę nulėmė 27:19 laimėtas trečias kėlinys ir sėkmingas žaidimas mačo pabaigoje gesinant italų bandymus išsigelbėti.

Ypač nokautuojantis prasidėjus paskutinei mačo minutei buvo Isaiah Canaano tritaškis beveik nuo aikštės vidurio logotipo sulig atakai skirto laiko sirena.

Mačui teisėjavusioje arbitrų brigadoje dirbo Gytis Vilius ir Švedijos lietuvis Saulius Račys.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 25 (9 rez. perd.), Marco Belinelli 24, Vince‘as Hunteris 13, Joshas Adamsas 10;

UNIKS: Jamaras Smithas 24, Okaro White‘as 22, Johnas Brownas 20 (8 atk. kam.), Nate‘as Woltersas 17.

Finalo serijoje taip pat iki dviejų pergalių UNIKS galynėsis su „Monaco“. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 27 d.

Abi finalininkės užsitikrino vietą kito sezono Eurolygoje. UNIKS į ją grįš po penkerių metų pertraukos, tuo metu dukart prestižinį žemyno turnyrą laimėjęs legendinis Bolonijos klubas tikėjosi tarp elito pasirodyti po 14 metų laukimo.

Eurolygoje debiutuosiantis „Monaco“ pusfinalio serijoje 2:0 eliminavo Tomo Dimšos atstovaujamą Las Palmaso „Gran Canaria“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)