Rungtynes lietuviai pradėjo tokiu startiniu penketu: L. Volskis, J. Visockas, P. Adomaitis, A. Petraitis ir E. Vaupšas. Pirmasis kėlinys buvo tarsi taškų lenktynės, o komandos gynybai skyrė mažiau jėgų. Per tą laiką varžovų ekipoje driokstelėjo Jasonas Swaine'as, pataikęs tris tritaškius. Jam neblogai atsakė J. Visockas, per pirmas dešimt minučių įsodinęs du tritaškius bei vieną dvitaškį. Pirmasis ketvirtis baigėsi 21:20 „Lituanica“ naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo šešiais iš eilės A. Petraičio taškais. Jis kaip jau įprasta karaliavo po abiem krepšiais ir rinko dauguma atšokusių kamuolių. Tačiau lietuviams uždarius vieną iš varžovų snaiperių, netrukus prabilo jų legionierius iš Ispanijos. Jis ne tik pataikė tolimus metimus, tačiau sėkmingai įkirtinėjo į mūsiškių baudos aikštelę. Kėlinio pabaigoje Bradfordo krepšininkai šiek tiek sumažino atsilikimą. Po dviejų kėlinių „Lituanica“ vis tebepirmavo – 39:36.

Trečiajame kėlinyje „Lituanica“ truktelėjo žaidimą į priekį. Varžovai klimpo lietuvių zoninėje gynyboje, o mūsiškiai tuo tarpu surengė ne vieną greitą ataką ir susikrovė dviženklį pranašumą. Tiesa,neramino ketvirtoji J. Visocko pražanga, kuri privertė krepšininką atsisėsti ant atsarginių suolo. Po trijų kėlinių „Lituanica“ pirmavo 62:49.

Paskutinis kėlinys privertė susirinkusius žiūrovus gerokai pasinervuoti. Surengę kelias sėkmingas atakas, varžovai likus žaisti 3 minutes buvo priartėję iki 4 taškų. Tačiau laimei Pauliaus Rašamavičiaus bei J. Visocko tritaškiai atgaivino komandą ir „Lituanica“ krepšininkai šventė pergalę 75:65.

Rezultatyviausiai lietuvaičių gretose žaidė J. Visockas ir A. Petraitis, kurie pelnė po 23 taškus. Beje J. Visockas pataikė net šešis tolimus metimus. 8 taškus prie pergalės pridėjo Edvinas Vaupšas, 6 – Paulius Rašamavičius.

Ateinanti savaitė komandai žada būti ganėtinai sunki. Šeštadieni komanda vyksta į kitą Anglijos galą kur juos priims Tees Valley miesto krepšininkai, o sekmadieni laukia rungtynės Derbyje prieš vietos „Trailblazers“ krepšininkus, kurie šiuo metu užima antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.