Lietuvės geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (48-38), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22-19), tiksliau metė tiek dvitaškius, tiek tritaškius. Abi komandos dažnai klydo. Lietuvos krepšininkės kamuolį prarado 31 kartą, Izraelio – 29. Rezultatyviausia Lietuvos ekipos gretose buvo Karolina Kazočiūnaitė, pelniusi 18 taškų (7 atk.kam., 5 perimt. kam.). 15 taškų surinko Livija Sakevičiūtė, 12 – Dalia Donskichytė (6 kld.), 10 – Gabija Šegždaitė (10 atk.kam., 4 rez.perd.).

Pirmosiomis minutėmis lietuvės sunkiai rinko taškus ir įpusėjus ketvirčiui turėjo 3 taškų deficitą (6:9), tačiau vėliau įsibėgėjo ir pademonstravusios gerą gynybą sukaupė 10 taškų pranašumą – 21:11.

Situaciją aikštėje Lietuvos komanda kontroliavo ir antrajame kėlinyje, kuriame tiksliau žaidė puolime ir išlaikė persvarą savo rankose (30:22, 5 min.). Didesnių problemų varžovės lietuvėms nesukūrė iki pat didžiosios pertraukos – 38:27.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui Izraelio atstovės sumažino deficitą iki 8 taškų 43:35, bet labiau priartėti nesugebėjo. Grėsmę pajutusi Lietuvos komanda suaktyvino žaidimą ir prieš lemiamą mačo dalį atstatė dviženklę persvarą – 55:42

Užtikrintai ir ramiai Lietuvos merginos žaidė ir ketvirtajame kėlinyje. Izraelio krepšininkės sunkiai rinko taškus (69:48, 5 min.) ir sukruto tik per paskutines 5 minutes, tačiau rungtynių baigties nepakeitė.

Pirmadienį Lietuvos rinktinė susitiks su pirmenybių šeimininke – Makedonijos komanda.