Vilniaus komanda šiose rungtynėse dominavo nuo pat susitikimo pradžios. Taikliai tritaškius mėtę vilniečiai po dviejų kėlinių pirmavo 14 taškų skirtumu – 49:35.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ toliau didino persvarą ir įpusėjus trečiam kėliniui pirmavo 17 taškų persvarą. Tačiau „Doneck“ klubo žaidėjams šią didžiulę persvarą pavyko sumažinti iki vienženklės.

Visgi paskutiniajame ketvirtyje Lietuvos komanda neleido suabejoti savo pranašumu. Vilniečiai laimėjo mačą rezultatu 89:68.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 18 pelnytų taškų, Stevanas Jelovacas 15, Renaldas Seibutis 13, Gediminas Orelikas ir Darius Songaila po 12, Juanas Palaciosas 8, Milenko Tepičius 4, Omaras Cookas (9 rez. perd.) 3, Steponas Babrauskas ir Andreas Glyniadakis po 2.

„Doneck“: Marco Killingsworthas 14 ir Bernardas Kingas po 14, Maksimas Kornijenka 11, Dimitrijus Gliebovas ir Denisas Jakovlevas po 7, Benas McCauley 6.

Kitame šios grupės mače Kransnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) su dviem lietuviai svečiuose 64:54 (19:8, 15:9, 14:24, 16:13) įveikė autsaiderius Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) krepšininkus.

Mantas Kalnietis mačui nebuvo registruotas, o Simas Jasaitis nugalėtojams pelnė 6 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 3/3) taškus, gynyboje atkovojo 8 kamuolius ir kartą prasižengė (24 min. 35 sek.).

Dar viename grupės mače Nimburko ČEZ (Čekija) komanda namuose 70:85 (17:20, 12:27, 20:9, 21:29) pralaimėjo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) ekipai.

A grupės lyderiu su penkiomis pergalėmis išlieka Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):