Rungtynių pradžioje dominavę „Lietuvos ryto“ krepšininkai daugiausiai M. Gecevičiaus ir D. Songailos pastangomis pabėgo į priekį 11:2. Po minutės pertraukėlės taktinius pakeitimus atlikę svečiai ėmė mažinti atsilikimą, tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyvą susigrąžinę vilniečiai sužaidus 10 minučių vėl tvirtai pirmavo – 26:19.

Antrajame ketvirtyje stringančiu „Lietuvos ryto“ puolimu ir prastu žaidimu gynyboje pasinaudoję svečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (31:30). Vis dėlto tai truko neilgai – po J. Palacioso ir D. Songailos iš eilės pelnytų 9 taškų Vilniaus klubas pirmavo 39:35. ČEZ toliau atkakliai priešinosi, tačiau tolimų metimų dėka „Lietuvos rytas“ prieš didžiąją pertrauką turėjo 5 taškų persvarą – 53:48.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje tik gerėjo – po O. Cooko ir M. Gecevičiaus tritaškių aikštės šeimininkai turėjo jau dviženklį pranašumą (66:55). Per daug varžovų neprisileidę vilniečiai užtikrintai diktavo sąlygas. Prieš paskutinę rungtynių atkarpą „Lietuvos rytas“ pirmavo 79:66.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Čekijos didesnio pavojaus nekėlė – patikimai rungtyniavę sostinės krepšininkai žygiavo pergalės link. Likus kiek daugiau nei 1 minutei 100-ąjį komandos tašką baudos metimu pelnė Renaldas Seibutis. Finalinė sirena skelbė triuškinančią „Lietuvos ryto“ pergalę rezultatu 104:86.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas (8/11 dvitaškiai, 7 atk. kam.) ir Renaldas Seibutis po 18, Stevanas Jelovacas 13, Martynas Gecevičius, Darius Songaila (8 atk. kam.) ir Omaras Cookas (4/4 tritaškiai, 6 rez. perd.) po 12, Zabianas Dowdellas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) 7, Steponas Babrauskas ir Gediminas Orelikas po 5, Tautvydas Lydeka 2.

ČEZ: Rašidas Mahalbašičius 16, Radoslavas Rančikas ir Chesteris Simmonsas po 14, Vojtechas Hrubanas 10.

Rusijos grandų dvikovoje – netikėtai lengva „Uniks“ pergalė

VTB Vieningoje lygoje sekmadienį susitiko du Rusijos krepšinio grandai, tačiau atkaklios kovos nesulaukta. Kazanės „Uniks“ (13/1) klubas savo aikštėje 91:63 (24:24, 27:10, 26:14, 14:15) sutriuškino Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ (7/6) komandą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 31 minutę pelnė 12 taškų (5/9 dvit., 0/5 trit., 2/2 baudų) ir buvo rezultatyviausias svečių gretose. Lietuvis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius suklydo, triskart pažeidė taisykles, gavo bloką ir surinko 3 naudingumo balus.

11 taškų įmetė Derrickas Brownas, 10 – Maksimas Grigorjevas, 9 – Richardas Hendrixas, 8 – Marcusas Williamsas.

S. Jasaitis nebuvo registruotas rungtynėms.

Nugalėtojams Andrew Goudelockas (4/6 trit., 3 per. kam.) pelnė 20, Konstantinosas Kaimakoglou (8 atk. kam.) – 14, Ianas Vougioukas, Chuckas Eidsonas ir Nikita Kurbanovas – po 10 taškų.