Šis susitikimas – paskutinis treniruočių stovykloje Druskininkuose, vėliau vilniečiai persikels į Klaipėdą, kur rugsėjo 7–10 dienomis dalyvaus Vlado Garasto taurės turnyre.

„Lietuvos rytas“ mačą pradėjo tokia startine sudėtimi: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Steponas Babrauskas, Stevanas Jelovacas ir Andreas Glyniadakis.

Dvikovos pradžioje abi komandos demonstravo apylygį žaidimą (8:6). Kiek pagerinę gynybą Vilniaus komandos krepšininkai ėmė didinti atotrūkį (16:10), o po dar vienos sėkmingos atkarpos „Lietuvos rytas“ jau buvo priekyje dviženkle persvara – 27:17.

Antrajame kėlinyje aikštėje tvirčiau jautėsi svečiai iš Ukrainos, kurie pristabdė vilniečių puolimą ir ėmė vytis. Vis dėlto, „Lietuvos ryto“ krepšininkai varžovų per arti neprisileido (36:30). Likus 2 minutėms iki didžiosios pertraukos sostinės klubas buvo priekyje 40:33, tačiau per likusį laiką Lietuvos vicečempionams nepavyko pelnyti taškų ir po dviejų ketvirčių pirmavo minimaliu skirtumu – 40:39.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ stengėsi įgyti apčiuopiamesnę persvarą, tačiau „Chimik“ krepšininkai atkakliai priešinosi. Artėjant ketvirčiui į pabaigą vilniečiai pirmavo 54:49, o po trečiojo kėlinio dėka sėkmingo Andreaso Glyniadakio ir M. Gecevičiaus žaidimo švieslentėje degė rezultatas 63:55 Vilniaus klubo naudai.

Šį skirtumą „Lietuvos rytas“ savo rankose išlaikė ir didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio (74:66). Vis dėlto rungtynių pabaiga nebuvo tokia, kokią planavo sostinės komandos treneriai – „Chimik“ ekipa sugebėjo atsitiesti ir likus žaisti 30 sekundžių sumažino atsilikimą iki 71:77. Iš sudėtingų pozicijų tolimus metimus pataikę ukrainiečiai dar labiau priartėjo (74:77). Greita pražanga sustabdytas S. Jelovacas nuo baudų metimo linijos neklydo, tačiau likus 1 sekundę varžovai sugebėjo įmesti dar vieną tritaškį. Per likusį laiką rezultatas nepakito – „Lietuvos rytas“ rezultatu 79:78 įsirašė antrąją pergalę ikisezoninių rungtynių cikle.

„Lietuvos ryto“ žaidėjų statistika: Steponas Babrauskas 19, Martynas Gecevičius 14, Gediminas Orelikas 11, Andreas Glyniadakis ir Juanas Palaciosas po 9, Tautvydas Lydeka 8, Stevanas Jelovacas 5, Milenko Tepičius ir Omaras Cookas po 2, Dovydas Redikas, Deividas Dulkys ir Eimantas Bendžius taškų nepelnė. Paulius Dambrauskas ir Edvinas Šeškus nerungtyniavo.