Susitikimą dėl ligų praleis Justas Sinica, Lukas Brazdauskis bei legionieriai Bojanas Popovičius ir Milko Bjelica.

Rungtynių pradžioje rezultatyviomis atakomis keitėsi Gediminas Vileita ir Aronas Baynesas. Vilniaus klubas laimėjo atkarpą 10:0, visgi sėkmingą šeimininkų atkarpą nutraukė iš po krepšio pasižymėjęs Gediminas Maceina.

Steponas Babrauskas, Povilas Šakinis ir Donatas Zavackas pataikė po tritaškį - 20:15. Prienų komanda pelnė 5 taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki minimalaus. Pačioje ketvirčio pabaigoje Vidas Ginevičius realizavo baudos metimus - 26:21.

Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo lygos debiutantai, po G.Vileitos dvitaškio su pražanga rezultatas tapo lygus. Pirmuosius taškus kėlinyje šeimininkai sugebėjo pelnyti tik sužaidus 4 minutes. Po P.Šakinio tritaškio po ilgos pertraukos į priekį išsiveržė "Rūdupio" krepšininkai - 28:31. Visgi, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmavo neilgai, Vilniaus komanda laimėjo atkarpą 9:0 ir susigražino pranašumą.

Svečiai neketino nuleisti rankų, G.Vileita paskutinę atakai skirto laiko sekundę "smeigė" tritaškį ir sumažino skrtumą iki minimalaus. Sužaidus 20 minučių 3 taškų persvarą turėjo "Lietuvos rytas" - 48:45.

Trečiojo ketvirčio pradžioje vilniečiams ir vėl nepavyko pasižymėti. "Rūdupis" išlygino rezultatą, visgi S.Babrauskas pelnė 4 taškus iš eilės ir šeimininkai ir vėl šiek tiek atitrūko. Greitą ataką rezultatyviai užbaigė D.Zavackas, Vilniaus klubas pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą. "Rūdupio" komanda antrojoje ketvirčio pusėje nepelnė nei taško, "Lietuvos ryto" klubas kėlinį užbaigė pelnydami 9 taškus be atsako - 65:50.

Ketvirtąjį kėlinį tiksliu tritaškiu pradėjo P.Šakinis, žaidėjas nutraukė itin ilgą "sausą" Prienų komandos žaidimo atkarpą. Komandos keitėsi klaidomis, skirtumas per daug nekito.

"Rūdupis" sumažino skirtumą iki 8 taškų, visgi Artūras Jomantas pasižymėjo iš toli ir sugražino šeimininkams dviženklią persvarą. Vytas Vaikšnis atliko įspūdingą dėjimą, G.Vileita rezultatyviai užbaigė greitą ataką ir svečiai vėl priartėjo. Rungtynių pabaigoje klubai nepasižymėjo, pergalę rezultatu 74:67 iškovojo "Lietuvos ryto" komanda.

"Lietuvos rytas": Donatas Zavackas 19, Steponas Babrauskas 14, Vidas Ginevičius 11, Aronas Baynesas 8.

"Rūdupis": Gintautas Vileita 19, Povilas Šakinis 14, Vytas Vaikšnis 11.

Kitose rungtynėse Utenos "Juventus" krepšininkai 71:79 (25:25, 15:19, 7:27, 24:21) turėjo pripažinti "Šiaulių" pranašumą.

"Juventus": Paulius Morkeliūnas 23, Tomas Gaidamavičius 12, Jonas Elvikis 9.

"Šiauliai": Arvydas Šikšnius 18, Deivydas Gailius 18, Derrick Low 15.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.