„Lietuvos rytas“ savo varžovus išvykoje palaužė tik po dramatiškos kovos - 85:83 (14:19, 22:20, 25:27, 24:17), laimėjo seriją 2:0 ir žengė į pusfinalį.

Kovingai žaidę uteniškiai po pirmų trijų kėlinių prieš „Lietuvos rytą“ pirmavo 66:61, o likus žaisti 7 min. padidino savo persvarą dar dviem taškais - 73:66, tačiau tada vilniečiai spurtavo 15:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai - 81:77 (likus 2 min.).

Vis dėlto „Juventus“ vyrai nepasidavė ir po drąsaus Aido Viskonto reido bei dvitaškio su pražanga išlygino rezultatą - 83:83 (likus 47 sek.). Tiesa, kitos atakos metu Mindaugas Katelynas pataikė iš vidutinio nuotolio, o šeimininkams atsakyti tuo pačiu nepavyko. Nors Simas Buterlevičius nerealizavo nė vienos iš dviejų baudų, Ryčio Vaišvilos auklėtiniams nebeužteko laiko suregzti atsakomajai atakai. Galutinis rezultatas - 85:83 „Lietuvos ryto“ naudai.

„Lietuvos rytas“ pusfinalyje susikaus su Prienų „Prienų“ ekipa, kuri du kartus nugalėjo Šiaulių „Šiaulius“ (92:82 ir 93:76). Ši pusfinalio serija prasidės kitą trečiadienį, balandžio 24 d.

Tuo metu kitą pusfinalį Kauno „Žalgiris“ su Klaipėdos „Neptūnu“, kuris 2:0 eliminavo Pasvalio „Pieno žvaigždes“, pradės kitą antradienį, balandžio 23 d.

„Pieno žvaigždės“ namuose susitiko su „Neptūnu“ ir nusileido jam tik po trijų pratęsimų - 92:94 (16:8, 18:19, 10:20, 19:16; 9:9, 8:8, 12:14). Normalus rungtynių laikas nugalėtojo neišaiškino - 63:63. Po papildomų 10 minučių taip pat buvo lygu - 80:80. Galiausiai viską išsprendė trečias pratęsimas, kurio pabaigoje pajėgesni buvo klaipėdiečiai.

Rungtynės:

Utenos „Juventus“ - Vilniaus „Lietuvos rytas“ 83:85 (19:14, 20:22, 27:25, 17:24). Serija - 0:2.

„Juventus“: Nerijus Varnelis 22 (5/6 dvitaškiai), Aidas Viskontas 18, Karolis Petrukonis 17 taškų.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 24 (8/11 dvitaškiai, 8/8 baudos, 33 naud. balai), Tautvydas Lydeka 20, Nemanja Nedovičius 14, Janis Blūmas 12 taškų.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Klaipėdos „Neptūnas“ 92:94 (16:8, 18:19, 10:20, 19:16; 9:9, 8:8, 12:14) po trijų pratęsimų. Serija - 0:2.

„Pieno žvaigždės“: Šarūnas Vasiliauskas 31 (64 min., 10/26 metimai iš žaidimo, 7/7 baudos), Tyrrellas Biggsas 12, Gediminas Maceina, Vaidas Čepukaitis ir Gytis Sirutavičius (11 atk. kam.) po 10 taškų.

„Neptūnas“: Rashaunas Broadusas 19, Deividas Gailius 17 (64 min., 4/14 baudos), Martynas Mažeika 14, Vytautas Šarakauskas (14 atk. kam.) ir Davidas McClure'as (10 atk. kam.) po 13, Marius Runkauskas 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (110)