Į „Lietuvos ryto“ sudėtį neįtrauktas rankos traumą patyręs Evaldas Dainys.

Prieš rungtynes Eurolygos spalio mėnesio naudingiausio krepšinio prizas buvo įteiktas vilniečių įžaidėjui Bojanui Popovičiui.

Rungtynės:

„Lietuvos ryto“ sarto penketas B. Popovičius, Martynas Gecevičius, Donatas Zavackas, Aronas Baynesas ir Artūras Jomantas surengia sėkmingą ataką ir pirmąjį tašką bauda pelno A. Baynesas. Serbijos komanda į tai atsako 4 taškais iš eilės (1:4). Po dviejų D. Zavacko tritaškių vilniečiai įgyja nedidelę persvarą - 9:6.

Po A. Jomanto metimo iš po krepšio su pražanga ir trečio D. Zavacko tolimo šūvio mūsiškių pranašumas - 8 taškai (17:9, 6 min.) ir varžovai prašo minutės pertraukėlės.

Visas „Partizan“ ekipos žaidimas vyksta per 211 cm ūgio Aleksandrą Maričių, kuris pelno 9 iš 11 komandos taškų. Po Serbijos klubo krepšininkų spurto 5:0, skirtumas aptirpsta - 24:18. Po 10 minučių kovos „Lietuvos rytas“ laimi - 26:22.

Antras ketvirtis prasideda M. Gecevičiaus sunkiu dvitaškiu paskutinę kamuolio kontrolės sekundę ir tritaške „bomba“ kitoje atakoje - 31:22. Belgradiečiai, gaudydami mūsiškius po aikštę, sparčiai renkasi pražangas, o po M. Gecevičiaus baudų pagaliau pasiekta 10 taškų persvara (35:25, 14 min.).

Į A. Bayneso metimą iš po krepšio varžovų milžinas - 229 cm ūgio - Slavko Vranješas atsako taikliomis baudomis, o D. Zavackas (10 taškų, 3-tšk. 3/3) prasižengia jau 3-ąjį kartą (40:29, 16 min.). Dar viena svečių sėkminga atkarpa - 10:4 ir turėtas pranašumas po 20 minučių mūšio beveik išnyksta - 44:39.

Trečias kėlinys prasideda dviem A. Bayneso dėjimais - vienas jų su pražanga - (49:39) ir „Partizan“ treneris Duško Vujosevičius stabdo vilniečių įkarštį minutės pertraukėle. Ji nepadeda, nes tuoj pat dvitaškį pataiko M. Gecevičius, o tritaškius - B. Popovičius bei D. Zavackas (57:39, 25 min.).

Į gražų „partizano“ Jano Vesely dėjimą M. Bjelica atsako sumaniu reidu po krepšiu, bet po 4 pražangas vienas paskui kitą susirenka A. Baynesas ir D. Zavackas (61:44, 28 min.). „Lietuvos rytas“ ramiai, po dar vieno M. Gecevičiaus tritaškio, priartėja prie trečio kėlinio pabaigos (66:46).

Lemiamas ketvirtis prasideda žaibiška B. McCalebbo ataka, bet tuoj pat į tautiečių krepšį įmeta Dejanas Borovnjakas. „Lietuvos rytas“ sąmoningai lėtina tempą ir kamuolį atakoje laiko po 24 sek. (73:48, likus 6 min.). Nepakenkia net Stepo Babrausko nesportinė pražanga. Laikas tirpsta, o pranašumas - stabilus (per 2 min. tik 0:2).

„Lietuvos ryto“ trečioji ir pelnyta pergalė šį Eurolygos sezoną 78:56.

Rezultatas:

„Lietuvos rytas“ – „Partizan“ 78:56 (26:22,18:17, 22:7, 12:10)

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 19 (2-tšk. 3/6, 3-tšk. 3/4, 1-tšk. 4/4, 5 rez. perd., naud. koef. +21), Donatas Zavackas 13 (3-tšk. 4/4), Aronas Baynesas (5 atk. kam., 2-tšk. 5/9, 4 klaid.) ir Milko Bjelica (2-tšk. 6/9, 3-tšk. 0/3, 4 atk. kam.) po 12, Bojanas Popovičius 10 (2-tšk. 2/4, 3-tšk. 1/3, 1-tšk. 3/5, 5 rez. perd.), Artūras Jomantas 6 (3 perimt. kam.), Dejanas Borovnjakas 4, Steponas Babrauskas 2. Justas Sinica ir Vidas Ginevičius taškų nepelnė, o Simas Buterlevičius – nežaidė

„Partizan“: Lester „Bo“ McCalebb ir Aleksandr Marič po 16, Lawrence Roberts 7, Slavko Vranješ 5, Jan Vesely 4 taškai.