Pirmosiomis rungtynių minutėmis labiau sekėsi svečiams, kai jie daugiausiai tolimų metimų dėka buvo priekyje 14:6. A. Petrovičiui atlikus kelis pakeitimus žaidimo schemose, vilniečiai ėmė lipti varžovams ant kulnų (13:14). Aikštėje vyko rezultatyvus krepšinis - vos tik „Jenisej“ pamėgindavo atitrūkti, „Lietuvos rytas“ atsakydavo tuo pačiu. Kėlinio pabaigoje M. Gecevičiaus pastangomis sostinės klubas išlygino rezultatą, o likus minutei aikštėje pasirodęs Steponas Babrauskas iškart pasižymėjo ir išvedė komandą į priekį - 29:28.

Antrajame ketvirtyje vilniečiai vėl leido varžovams įgyti pranašumą (42:34), tačiau pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus - „Lietuvos rytas“, vedamas D. Songailos, spurtavo 11:0 ir susigrąžino pranašumą bei iniciatyvą (43:42). Aikštės šeimininkai vis dažniau vertė svečius klysti ir jų klaidas vertė taškais. Į didžiąją pertrauką „Lietuvos rytas“ išėjo surengęs puikią ataką - turėję vos 2,7 sekundės vilniečiai atliko kelis perdavimus ir Zabianas Dowdellas su sirena įmetė dvitaškį, padidinusį pranašumą iki 5 taškų - 54:49.

Po didžiosios pertraukos Krasnojarsko krepšininkai ir toliau kibo į atlapus vilniečiams. „Lietuvos rytas“ stengėsi laikyti atstumą - M. Gecevičius ir G. Orelikas pataikė svarbius metimus (71:68). Nors prieš ketvirtą kėlinį A. Petrovičiaus auklėtiniams nepavyko susikrauti solidaus pranašumo, vilniečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose - 75:71.

Ketvirtajame kėlinyje po spurto 11:0 „Lietuvos rytas“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą ir padėjo tvirtus pamatus pergalei (88:76). Po nokdauno atsigavę varžovai pamėgino užsikabinti už pergalės (94:98), tačiau užtikrintai rungtynių pabaigoje žaidę aikštės šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido - 103:97.

„Lietuvos rytas“ 103:97 (29:28, 25:21, 21:22, 28:26) Krasnojarsko „Jenisej“

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila (9/12 dvit., 7/9 baud. met., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) 25, Martynas Gecevičius (5 rez. perd.) ir Gediminas Orelikas (4/6 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 18, Renaldas Seibutis ir Zabianas Dowdellas po 10, Tautvydas Lydeka ir Omaras Cookas (8 rez. perd.) po 7, Steponas Babrauskas 6, Stevanas Jelovacas 2.

„Jenisej“: Gregory Renfroe 20, Anthony Fisheris ir Eldimiras Kikanovičius po 17, Viačeslavas Zaicevas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)