Pirmąją abiejų komandų dvikovą Orleane „Lietuvos rytas“ laimėjo rezultatu 69:62.

Rungtynės:

„Lietuvos ryto“ starto penketas Bojanas Popovičius, Martynas Gecevičius, Donatas Zavackas, Artūras Jomantas ir Aronas Baynesas sėkmingai surengia savo tik trečią ataką. D. Zavackas pelno penkis taškus iš eilės (5:0), bet varžovai po Cedricko Bankso tritaškio persveria santykį - 5:6.

M. Gecevičius (2) ir D. Zavackas (1) tolimais "šūviais" sugrąžina persvarą mūsiškiams (14:8), o prancūzai prašo minutės pertraukėlės. M. Gecevičiui tai 10-osios rungtynės Eurolygoje iš eilės, kuriose jis įmeta nors po vieną tritaškį.

Sėkmingą "Lietuvos ryto" atkarpą (18:0) pratęsia Milko Bjelicos bei Dejano Borovnjako baudos, D. Zavacko metimas iš po krepšio ir Stepo Babrausko tritaškis (23:8). Po ilgesnės pertraukos "Entente" ekipai taškus pelno Austinas Nicholsas ir ir po pirmo kėlinio "Lietuvos rytas" pirmauja - 23:10.

Antras ketvirtis prasideda A. Nicholso taškais su pražanga, bet į juos metimu atsako ir A. Jomantas (25:13). Kelias minutes abiejų komandų krepšininkai žaidžia beveik "sausą" atkarpą (2:2) ir dažnai prasižengia.

Vyksta lygus, lėtas, pozicinis krepšinis ir po Laurento Sciarra tritaškio bei Anthony Dobbinso baudos varžovai priartėja - 21:29. Vilniečių puolimas stringa, o gynyboje priešininkus pavyksta stabdyti tik pražangomis, kol pagaliau "tylą" nutraukia D. Zavackas (31:21).

Tačiau po Adrieno Moermano 5 taškų iš eilės "Entente" ekipa lipa mūsiškiams ant kulnų - 25:31, 30:34. Kėlinys baigiasi B. Popovičiaus technine pražanga už vaidybą ir L. Sciarra taikliomis baudomis - 38:34.

Trečias kėlinys prasideda M. Bjelicos dėjimu ir dvitaškiu, D. Zavacko tritaškiu bei B. Popovičiaus ir A. Jomanto baudomis (atkarpa - 11:2, 49:36). Tačiau "Entente" krepšininkai patys atsako atkarpa - 13:3 ir neutralizuoja visą mūsiškių turėtą persvarą (49:52).

M. Gecevičius pataiko du labai svarbius tritaškius iš eilės (59:51), po krepšiu gražiai prasiveržia A. Jomantas, bet paskutinę kėlinio sekundę tritaškį įmeta ir L. Sciarra 61:55.

Lemiamas ketvirtis prasideda A. Moermano tritaškiu ir baudomis, o skirtumas visiškai ištirpsta - 61:60. Po A. Nicholso tritaškio ir Ryvono Covile'o metimo iš vidutinio nuotolio Orleano komanda ne tik persveria rezultatą, bet ir įgija 4 taškų pranašumą 65:61 (atkarpa - 0:10).

Taškų "badą" pagaliau nutraukia M. Bjelica, bet vėl pataiko L. Sciara (63:67). Laimė, tritaškį įmeta D. Zavackas, vieną baudos metimą realizuoja P. Popovičius ir lygu - 67:67 (likus 3:50 min.).

M. Bjelica prasiveržia po krepšiu, pelno taškus ir priverčia varžovą prasižengti. Tuoj pat iš toli įšauna M. Gecevičius ir "Siemens arena" šėlsta iš džiaugsmo - 76:69.

A. Nicholsas pataiko tik vieną baudą ir dvitaškį, o "Lietuvos ryto" ketvirtąją sezono pergalę 77:72 nuo baudų linijos įtvirtina A. Jomantas.

Rezultatas:

„Lietuvos rytas“ -„Entente“ - 77:72 (23:10, 15:24, 23:21, 16:17).

„Lietuvos rytas“: D. Zavackas 20 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 4/9, baudos 2/2, 4 per. kam.), M. Gecevičius 15 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 5/8, baudos 2/2, 4 atk. kam.), M. Bjelica 14 (dvitaškiai 5/9, baudos 4/8), A. Jomantas 9 (dvitaškiai 2/2, baudos 5/6, 7 atk. kam.), S. Babrauskas 8 (tritaškiai 2/4), B. Popovičius 6 (7 rez. perd., 7 išprov. praž., baudos 6/8), D. Borovnjakas 3, A. Baynesas 2 taškai, Justas Sinica (2:29 min.) taškų nepelnė;

"Entente": A. Nicholsas 16, A. Moermanas 12, A. Curti ir L. Sciarra po 10, C. Banksas 8, R. Covile'as 7, A. Dobbinsas 5, L. Vaty 4 taškai;