„Rūta-Universitetas“ sėkmingiau sužaidė pirmą kėlinį, kurį laimėjo 22:16. Tačiau vėliau kaunietės priartėjo ir vis lipo varžovėms ant kulnų (28:33, 44:47).

Likus pusantros minutės iki lemiamo ketvirčio pabaigos Jolanta Marmienė tritaškiu sumažino kauniečių atsilikimą (58:60), tačiau tolimu metimu atsakė ir Šiaulių ekipos legionierė iš Baltarusijos Volga Kurševič (63:58). „Aisčių-LSU“ komanda Dovilės Saurazaitės pastangomis vėl priartėjo (62:63), bet paskutinėje atakoje prarado kamuolį.

Po pergalės „Rūtos-Universiteto“ krepšininkės pakilo į trečią turnyro lentelės vietą, o kaunietės liko šeštos.

Rezultatas:

„Rūta-Universitetas“ (4/4) - „Aistės-LSU“ (2/6) - (22:16, 11:12, 14:16).

„Rūta-Universitetas“: Lidija Panasiuk 15 (5 atk. kam.), Sandra Baliutavičiūtė (5 atk. kam.) ir Silvija Kuodienė (6 atk. kam.) po 14, Julita Bungaitė 12 (8 atk. kam.), Volga Kurševič 6 (3 atk. kam.), Ieva Kazlauskaitė 2 taškai (3 atk. kam.).

„Aistės-LSU“ Jolanta Marmienė 18 (5 atk. kam.), Laura Svarytė 15 (11 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 14, Neringa Skadaitė 10, Laura Želnytė 4 (5 atk. kam.), Vitalija Kaminskytė 1 taškas (10 atk. kam.).