Pirmame kėlinyje vyko apylygė kova – rezultatas buvo lygus penkis kartus. Po 10 min. kovos 16:15 pirmavo 2007 ir 2010 metų čempionės kaunietės. Jos antrame kėlinyje sugebėjo pelnyti tik keturis taškus, o jų varžovės – 20. Įpusėjus rungtynėms, Kristinos Grižienės vadovaujama RKL komanda pirmavo - 35:20.

Po trijų kėlinių komandas skyrė taip pat 15 taškų (53:38). 32-ą min. labiau patyrusios Alytaus krepšininkės įgijo 19 taškų persvarą (57:38) ir nepaliko varžovėms jokių vilčių.

Nugalėtojų komandai 17 taškų pelnė Rasa Montvilienė (13 atk. kam.), 15 – Egidija Paužuolienė, 14 – Rita Žilinskaitė, 11 – Inga Brusokaitė (11 atk. kam.), 10 – Vaiva Bražionytė (12 atk. kam.).

Europos čempionės Rasos Kreivytės treniruojamai Kauno komandai Julija Šarkauskaitė (11 atk. kam.) pelnė 21, Neringa Skadaitė (9 atk. kam.) – 17, Vitalija Kaminskytė (14 atk. kam.) – 13 taškų.

Bronzos medalius iškovojo Vilniaus universiteto (VU) krepšininkės. Jos rungtynėse dėl trečios vietos šeštadienį 69:66 (9:19, 10:13, 20:14, 30:20) nugalėjo Vilniaus „Svajos“ komandą.

2008 metų čempionė VU komanda LMKAL čempionato bronzą iškovojo ir 2007 metais.

Rungtynių pradžioje „Svaja“ išsiveržė į priekį 7:0. 8-ą min. ji pirmavo 14:6, o po pirmo kėlinio – 19:9. Geriau dėl kamuolių kovojusios ir taikliau atakavusios „Svajos“ krepšininkės 16-ą min. įgijo 20 taškų persvarą (32:12). Prieš didžiąją pertrauką studentės sumažino deficitą (19:32).

24-ą min. „Svaja“ pirmavo 39:24, o po trečio kėlinio - 46:39. Likus žaisti penkias su puse minutės, komandas skyrė 11 taškų (54:43). Tačiau VU komanda pataikė tris tritaškius iš eilės ir priartėjo prie varžovių. Likus trims minutėms, Raimonda Klikūnaitė išlygino rezultatą - 56:56. Po R .Klikūnaitės tritaškio ir Simonos Martinkutės dvitaškio VU ekipa paskutinę rungtynių minutę įgijo penkių taškų persvarą (65:60) ir neišleido pergalės iš savo rankų. Pačioje rungtynių pabaigoje „Svajos“ krepšininkės galėjo išlyginti rezultatą, bet jų ataka buvo nesėkminga.

Nugalėtojų komandai Raimona Klikūnaitė ir Simona Martinkutė pelnė po 17, Neringa Bytautaitė – (8 atk. kam.) – 14, o Justė Rauluševičiūtė 8 taškus.

„Svajai“ Ramunė Gilienė pelnė 20, Adelė Rakauskė – 18, o Benita Linkevičiūtė – 13 taškų. Gedmantė Radžiuvienė atkovojo 11 kamuolių.

„Svajos“ krepšininkės kovą dėl kamuolių po krepšiais laimėjo net 55-33, bet suklydo net 26 kartus.

Naudingiausia finalo ketverto žaidėja išrinkta Egidija Paužuolienė (RKL). Į simbolinį turnyro penketą pateko Neringa Skadaitė, Vitalija Kaminskytė (abi – „LKKA-Kaunas“), Simona Martinkutė (VU), Rita Žilinskaitė (RKL) ir Adelė Rakauskė („Svaja“).

Finalinių varžybų Mis išrinkta Svaja Gilytė („Svaja“).

Tritaškių metimų konkursą laimėjo R. Žilinskaitė (RKL). Ji finale 17-14 įveikė Justę Rauluševičiūtę (VU). Trečią vietą užėmė Julija Šarkauskaitė („LKKA-Kaunas“).

Baudos metimų konkurse triumfavo Vaiva Bražionytė (RKL). Ji pataikė 18 metimų iš eilės. Antra liko Jurgita Šegždaitė (Kauno „LKSK-Tyla“), o trečia – Jurgita Chalickaitė (VU).

Trijulių varžybų nugalėtojomis tapo RKL žaidėjos. Antrą vietą užėmė VU, o trečią – Panevėžio „PKKSC-Naftėno“ krepšininkės.