Augustas Pečiukevičius rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų komandoje. Gynėjas per 29 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Karolis Petrukonis per vos 4 minutes įmetė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, po kartą privertė varžovą prasižengti ir prasižengė pats.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 26 taškus surinkęs Brandis Raley-Rossas.

Klubas su M. Anisimovu pergalingai pradėjo seriją dėl trečios vietos

Michailo Anisimovo atstovaujamas Kijevo „Budyvelnik“ klubas pergalingai pradėjo Ukrainos pirmenybių seriją dėl trečios vietos. Buvę šalies čempionai tik po atkaklios kovos namuose 80:75 (24:16, 19:25, 18:21, 19:13) palaužė Kijevo „Kyiv“ krepšininkų pasipriešinimą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Michailas Anisimovas per 24 minutes pelnė 10 taškų (5/12 dvitaškiai), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, blokavo metimą, dusyk suklydo, surinko +10 naudingumo balų ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Denisas Lukašovas, kurio sąskaitoje - net 29 taškai (4/4 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 9/11 baudos), 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 7 išrovokuotos pražangos ir +33 naudingumo balai. 16 taškų įmetė Maksimas Pustozvonovas (6 atk. kam.), 14 - Artiomas Buckis (5 rez. perd., 5 per. kam.).

Svečiams Ruslanas Otverčenka (5 atk. kam., 9 rez. perdav.) ir Artiomas Švecas (5/10 tritaškiai) pelnė po 17, Viačeslavas Bobrovas (6/7 dvitaškiai, 6 atk. kam.) - 15, Maksimas Sandulas (8 atk. kam.) - 14 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.