A grupė:

Bambergo krepšininkai namie 92:85 (15:24, 27:25, 23:19, 27:17) įveikę Trevizo „Benetton“ ekipą, „Žalgiriui“ padovanojo kalėdinę dovaną. Ketvirtąjį kartą laimėję vokiečiai, Ramūno Šiškausko klubą privertė suklupti trečiąsyk.

Per pirmąjį ketvirtį aikštelėje dominavo svečiai iš Italijos, tačiau per antrąjį ir trečiąjį kėlinukus GHP ekipa sušvelnino skirtumą iki 3 taškų, o per paskutines 10 minučių nušlavė varžovus nuo kelio.

Į pergalę Vokietijos ekipą vedė fantastiškas rungtynes sužaidęs Spenceris Nelsonas. Jis pelnė 23 taškus, po krepšiais sugriebė 20 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 7 sykius privertė varžovus prasižengti. Viso puolėjas surinko net 48 naudingumo balus ir pasiekė geriausią šio sezono rezultatą.

Ramūnas Šiškauskas Trevizo ekipai per 35 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

GHP: Spenceris Nelsonas - 23 tšk. (20 atk. kam., 7 rez. perd.), Demondas Malletas - 20 tšk., Robertas Garrettas - 17 tšk.

„Benetton“: Drew Nicholasas - 28 tšk., Ramūnas Šiškauskas - 19 tšk., Petaras Popovičius - 17 tšk.

B grupė:

Penktąją pergalę iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai, išvykoje 81:59 (19:16, 15:16, 20:14, 27:13) nugalėję grupės autsaiderę Sopoto „Prokom Trefl“ ekipą. Patyrę šeštąjį pralaimėjimą lenkai B grupėje užima septintąją vietą, lenkdami tik „Armani Jeans“ komandą.

Per šį mačą aikštelės šeimininkai žydams priešinosi tris kėlinius, tačiau paskutinį ketvirtį 14 taškų skirtumu laimėję Eurolygos čempionai palaidojo Sopoto klubo viltis kovoti dėl trečiosios pergalės.

Tomas Masiulis pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 9 taškus (2/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Tomas Pačėsas Sopoto ekipai per 28 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 2 sykius pažeidė taisykles.

„Prokom Trefl“: Goranas Jagodnikas - 16 tšk. (7 atk. kam.).

„Maccabi“: Anthony Parkeris - 19 tšk. (7 atk. kam.), Willie Solomonas - 17 tšk., Maceo Bastonas - 11 tšk. (13 atk. kam.).

Šeštąją pergalę iškovojo Stambulo „Efes Pilsen“ klubas, namie 85:57 (20:12, 15:16, 22:17, 28:12) sutriuškinęs Milano „Armani Jeans“ krepšininkus, kurie patyrė šeštąją nesėkmę ir nusirito į B grupės turnyrinės lentelės dugną.

Visas rungtynes pirmavę aikštelės šeimininkai italus triuškinti ėmė tik per paskutinį kėlinuką. Jį laimėję 16 taškų skirtumu „Efes Pilsen“ krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę.

„Efes Pilsen“: Marko Popovičius - 29 tšk. (7 rez. perd.), Henry Domercantas - 21 tšk., Nikola Prkačinas - 14 tšk.

„Armani Jeans“: Massimo Bulleri - 14 tšk., Giacomo Galanda - 12 tšk. (9 atk. kam.), Dante Calabria - 10 tšk.

Iš nesėkmių ruožo niekaip neišbrenda Barselonos „Winterthur“ klubas, pralaimėjęs jau trečiąjį mačą iš eilės. Šį kartą ispanai išvykoje 68:80 (12:23, 19:21, 15:13, 22:23) turėjo pripažinti Jono Kazlausko treniruojamo „Olympiakos“ pranašumą.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai iniciatyvą turėjo visą rungtynių laiką. Iškovoję ketvirtąją pergalę graikai pakilo į ketvirtąją grupės vietą. Tuo tarpu Barselonos ekipa nusirito į šeštąją poziciją.

Renaldas Seibutis nugalėtojams per 12 minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio) ir po krepšiais sugriebė 2 kamuolius.

„Olympiakos“: Andrija Žižičius - 18 tšk., Tyusas Edney - 16 tšk. (9 rez. perd.).

„Winterthur“: Shammondas Williamsas - 17 tšk., Rodrigo De la Fuente - 12 tšk., Juanas Carlosas Navarro - 10 tšk.

C grupė:

Eilinę nesėkmę patyrė absoliutūs Eurolygos autsaideriai Belgrado „Partizan“ krepšininkai. Jie išvykoje 69:77 (16:16, 10:25, 17:22, 26:14) nusileido Po Ortezo „Elan Bearnais“ ekipai ir pralaimėjo septintąsias rungtynes.

Nesėkmę serbams lėmė labai nesėkmingas antrasis mačo ketvirtis, per kurį jie tesugebėjo pelnyti 10 taškų, o varžovai per tą patį laiką jų surinko 25.

„Partizan“: Arturas Drozdovas - 13 tšk. (7 atk. kam.), Lonnie Cooperis (12 rez. perd.) ir Thierry Gadou - po 12 tšk.

„Elan Bearnais“: Kosta Perovičius - 14 tšk., Nikola Lončaras - 13 tšk., Nikola Pekovičius - 12 tšk.