Pirmajame kėlinyje Izraelio atstovai buvo įgiję dviženklę persvarą (15:5, 19:8), tačiau iki ketvirčio pabaigos lietuviams pavyko beveik panaikinti skirtumą ir po pirmųjų 10 min. mūsiškiai atsiliko 18:21.

Antrojo kėlinio pradžioje po Ado Juškevičiaus dvitaškio komandas skyrė vos vienas taškas 20:21. Įpusėjus ketvirčiui, Rokas Ūzas išlygino rezultatą 26:26, o netrukus Lukas Brazdauskis pirmą kartą išvedė lietuvius į priekį 30:28. Prieš ilgąją pertrauką Lietuvos rinktinė pirmavo 39:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje mūsiškiai laimėjo atkarpą 9:2 ir jų turimas pranašumas perkopė 10 taškų ribą 48:36. Likus žaisti 2 min. 12 sek. iki ketvirčio pabaigos, lietuviai pirmavo 59:42, o po Martyno Gecevičiaus tritaškio, likus 1 min. 4 sek., Lietuvos rinktinės pranašumas padidėjo iki 21 taško 65:44.

Lemiamą ketvirtį mūsų šalies krepšininkai pradėjo turėdami 18 taškų persvarą 66:48, tačiau likus žaisti 4 min. 42 sek., Izraelio rinktinė sumažino atsilikimą iki šešių taškų 62:68, o likus 58 sek., lietuvių pranašumas ištirpo iki keturių taškų 71:67.

Likus 47 sek., Vytenis Lipkevičius dviem taikliais baudų metimais padidino skirtumą iki šešių taškų 73:67, o likus 27 sek. vieną baudą pataikė L. Brazdauskis. Izraelio krepšininkai atsakė taikliu tritaškiu (70:74), tačiau likus 14 sek., M. Gecevičius pataikė abu baudų metimus ir palaidojo Izraelio rinktinės viltis pakovoti dėl pergalės.

Trečiadienį mūsų šalies krepšininkai susitiks su Turkijos komanda.

Lietuva: Martynas Gecevičius 14 taškų, Vytenis Lipkevičius 13 (3/11 metimų; 7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 11 (6 atk. kam.), Adas Juškevičius ir Lukas Brazdauskis (6 atk. kam.) po 10, Donatas Motiejūnas 9 (8 atk. kam.), Rokas Ūzas 4, Evaldas Žabas 3, Marius Valukonis 2 (7 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 1, Pranas Skurdauskas taškų nepelnė.

Izraelis: Antonas Shoutvinas 32, Galas Mekelis 16 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Odedas Brandweinas 10.