Jaunieji mūsų šalies krepšininkai užtikrintai pradėjo susitikimą ir sužaidus vos 6 minutes pasiuntė varžovus į nokdauną (16:3).

Antrojo ketvirčio pradžioje Bulgarijos komanda bandė atgaivinti intrigą ir po Darino Ivanovo tritaškio sumažino atotrūkį (14:21). Tačiau čia pat Saulius Kulvietis pelnė 5 taškus, Deividas Nazarovas pridėjo dvitaškį ir lietuviai vėl įsibėgėjo (28:14).

Prieš didžiąją pertrauką Ovidijaus Varanausko ir Jono Valančiūno tikslūs dvitaškiai leido dar labiau nutolti (41:23).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos krepšininkai puikiai gynėsi, o atakuodami varžovų krepšį užliejo tritaškių lavina ir sparčiai didino savo pranašumą (67:31).

Mūsiškiai nemažino apsukų ir per paskutines 10 minučių, sutrypdami varžovus nepadoriu skirtumu (91:40).

Lietuva: Saulius Kulvietis 18 taškų (4/6 trit., 3/6 dvit.), Osvaldas Matulionis 16 (4/8 trit., 2/4 dvit.), Ovidijus Varanauskas 14 (0/2 trit., 6/7 dvit., 2/2 baudų), Jonas Valančiūnas 9 (9 atk. kam., 3 blk.), Deividas Nazarovas 7, Gilvydas Biruta 6, Augustas Pečiukevičius 5 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantas Kadzevičius ir Giedrius Staniulis po 4, Domantas Pipiras ir Evaldas Aniulis po 3, Vytenis Čižauskas 2.

Bulgarija: Darinas Ivanovas 8, Hristo Gospodinovas ir Emilis Binevas po 6.

Su trimis įskaitinėmis pergalėmis mūsiškiai kartu su turkais toliau pirmauja grupėje. Kitas rungtynes antradienį Lietuvos krepšininkai žais su Latvijos rinktine.

Kitame F grupės mače pirmadienį Turkijos komanda tik po pratęsimo 72:70 įveikė Rusijos krepšininkus, o Italijos rinktinė 66:58 palaužė Latviją.

F grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Lietuva 3 0 253:194
2. Turkija 3 0 231:178
3. Italija 1 2 205:199
4. Rusija 1 2 194:202
5. Latvija 1 2 171:198
6. Bulgarija 0 3 145:228