Tai buvo jau antroji Lietuvos komandos nesėkmė iš eilės ir antroji latvių pergalė.

Susitikimas prasidėjo gana atkakliai ir sužaidus 6 minutes lietuvės pirmavo 11:10. Tačiau prieš kėlinio pabaigą varžovės spurtavo 12:2 ir nutolo (22:13).

Antrajame ketvirtyje latvių persvara augo ir netrukus tapo triuškinanti (45:22).

Antroje mačo dalyje Lietuvos rinktinei užteko jėgų bei meistriškumo tik neleisti priešininkėms nutolti.

Latvijos krepšininkėms pavyko pristabdyti Lietuvos komandos lyderę Gintarę Petronytę. Pirmame susitikime su lenkėmis net 33 taškus įmetusi ir 13 kamuolių atkovojusi vidurio puolėja šįkart turėjo tenkintis gerokai kuklesne statistika.

Lietuva: Kamilė Načickaitė (2/5 trit., 1/5 dvit., 2/2 baudų; 8 atk. kam.) ir Saulė Kontautaitė (2/5 trit., 2/2 dvit.; 6 kld.) po 10 taškų, Gintarė Petronytė (6 atk. kam., 5 blk.), Agneta Morkūnaitė ir Dovilė Miliauskaitė (9 atk. kam.) po 9, Gabrielė Narvičiūtė ir Inga Aleksaitė po 8, Egidija Busaitė, Indrė Mikelėnaitė ir Ieva Šimkutė po 2.

Latvija: Elina Babkina (7 rez. perd.) ir Liga Surkusa (6 atk. kam.) po 14, Diana Ozolina 11, Anna Gailitė 9.

Kitose C grupės rungtynėse antrąją pergalę iškovojo varžybų šeimininkės lenkės, 76:59 nugalėjusios antrą nesėkmę patyrusią Čekijos rinktinę.

Su čekėmis trečiąsias rungtynes lietuvės žais šeštadienį.

C grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Latvija 2 0 152:122
2. Lenkija 2 0 149:129
3. Lietuva 0 2 139:158
4. Čekija 0 2 112:143