Trečiojo turo rungtynėse šeštadienį Lietuvos krepšininkės 77:71 (15:16, 25:7, 17:23, 20:25) privertė pasiduoti antrą nesėkmę patyrusias bei ketvirtoje pozicijoje esančias Bulgarijos bendraamžes.

Nesulaikomai žaidusi Daugilė Šarauskaitė pelnė 24 taškus ir atkovojo 21 kamuolį. Dalia Belickaitė pelnė 15 taškų, Austėja Širšinaitytė - 9, Roberta Mizgerytė - 8, Evelina Mauraitė - 7.

Bulgarių gretose sėkmingiausiai žaidė Teodora Dineva (29 tšk.), Borislava Hristova (20 tšk.) bei Tanya Eneva (11 taškų).

Lietuvės geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (54-37), kartodamos metimus pelnė 12 taškų. Lietuvos komanda taip pat gerai metė tolimus metimus (5/11, 45,5 proc.). Darnų puolimą demonstravusi Lietuvos ekipa atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei Bulgarijos atstovės (21-12). Lietuvėms laimėti nesutrukdė didelis klaidų skaičius (30).

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, komandas skyrė 1-3 taškai, o po dešimties minučių minimalią persvarą turėjo bulgarės - 16:15. Tokia įvykių eiga buvo nepatenkinta Lietuvos rinktinė, kuri antrajame ketvirtyje spurtavo ir pradėjo tolti nuo varžovių. Sužaidus 5 minutes, lietuvės turėjo 5 taškų persvarą (27:22), o vėliau nutolo dviženkliu taškų skirtumu - 40:23.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, pakiliai žaidusi Lietuvos komanda išlaikė saugų atstumą (46:32). Nors vėliau lietuvės kiek stabtelėjo, tačiau didelių problemų varžovės joms nesukūrė. Prieš lemiamą mačo dalį Lietuvos rinktinė pirmavo 11 taškų skirtumu - 57:46.

Paskutiniame ketvirtyje pasiduoti be kovos neketinusios bulgarės netruko priartėti (54:57). Likus žaisti 5 minutes, komandas skyrė tik 3 taškai (60:63), bet priekyje buvo Lietuvos komanda. Per likusias 5 minutes spaudimą atlaikiusios Lietuvos merginos šventė sunkią ir psichologiškai svarbią pergalę.

Ketvirtojo turo rungtynes Lietuvos komanda pirmadienį žais su šeštą vietą užimančia Izraelio (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) ekipa, kuri 46:56 (10:16, 11:14, 7:14, 18:12) pralaimėjo Austrijos (2 vieta; 3/0) bendraamžėms.

Kitų šeštadienį įvykusių trečiojo turo rungtynių rezultatai:

Graikija - Didžioji Britanija 60:52
Rumunija - Juodkalnija 43:74
Švedija - Bosnija ir Hercegovina 46:77

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):