Po dviejų kėlinių atrodė, kad Romualdo Petronio auklėtinės pergalę pasieks nesunkiai. Tačiau Izraelio krepšininkės manė kitaip. Jos aktyviai vijosi lietuves, tačiau pasivyti visiškai nebespėjo.

Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė puolėja Laura Juškaitė, kuri per daugiau nei 36 minutes įmetė 23 taškus, atkovojo 6 kamuolius, tačiau tiek pat jų prarado.

Dvigubą dublį pasiekė vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė, kuri pelnė 16 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių. Ji taip pat blokavo 5 varžovių metimus.

Šį pergalė garantavo Lietuvos rinktinei pirmąją vietą C grupėje. Kovą dėl 1-8 vietos lietuvės pradės trečiadienį