Trečio kėlinio pabaigoje Lietuvos krepšininkai pirmavo net 30 taškų skirtumu (67:37), tačiau tada įkrito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 0:16 bei leido suomiams gerokai priartėti – 67:53 (likus žaisti 7 min.). Vis dėlto mūsiškiai laiku susigriebė ir arčiau varžovų nebeprisileido bei šventė įtikinamą pergalę.

Lietuviai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 44 prieš 27.

Nugalėtojams Tautvydas Pauliukėnas pelnė 20 (2/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/4 baudos), Martynas Echodas – 17 (6/9 dvitaškiai, 5/7 baudos), Margiris Normantas – 13, o Laurynas Birutis – 11 taškų. Edvinas Rupkus pridėjo 7, Regimantas Miniotas – 5 taškus (10 atk. kam.).

Suomiams 22 taškus surinko Lauri Markkanenas (8 atk. kam.).

Dėl vietos Europos U20 čempionato pusfinaliai lietuviai penktadienį susikaus su Čekija, kuri tik po pratęsimo 79:77 palaužė slovėnus.

Primename, kad lietuviai A grupėje 68:90 neprilygo Turkijai, net 128:69 nušlavė Vengriją ir itin apmaudžiai 77:78 suklupo prieš Vokietiją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (70)