Iki pertraukos M. Grigonis idealiai atakavo ir buvo pelnęs 9-is taškus (2/2 dvit. 1/1 trit., 2/2 baud.) bei buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Antroje mačo pusėje Marius tęsė sėkmingą savo pasirodymą, iš viso pelnė 17 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud.), atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 21 naudingumo balas.

Jam sėkmingai talkino Artūras Gudaitis, pelnęs 12 taškų (4/5 dvit., 4/7 baud.) ir atkovojęs 4 kamuolius.

Prieš lemiamą kėlinį švieslentė fiksavo lygybę (57:57). Įpusėjus kėliniui šeimininkai po Martino Hassano, Filipo Petrusevo ir Dobričiaus Ognjeno tikslių metimų įgijo 5-ių taškų persvarą (68:63).

M. Grigonis pataikė tritaškį (68:66), dvitaškiu su pražanga atsakė H. Martinas (71:66).

Skirtumą dvitaškiu mažino A. Gudaitis, likus 2:23 min. baudas sumetė Benjaminas Bentilas (73:68).

Puolime kamuolį atkovojęs Artūras pataikė dvitaškį su pražanga (73:71), Mateuszas Ponitka gynyboje varžovui išrašė bloką, o puolime rezultatą išlygino Derrickas Williamsas (73:73).

„Crvena zvezda“ puolime strigo, o likus 24 sek. kamuolį perėmęs M. Ponitka užbaigė ataką, po kurios svečiai iš Atėnų išsiveržė į priekį (75:73).

B. Bentilas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau likus 6 sek. prametė pirmą baudą (74:75), o PAO pergalę įtvirtino Paris Lee taškai – 77:75.

„Crvena zvezda“: Benjamin Bentil 18, Hassanas Martinas 12, Luka Mitrovič 8 taškų.

PAO: Marius Grigonis 17, Artūras Gudaitis 12, Mateuszas Ponitka 10 taškų.

Kitą, dvigubą Eurolygos savaitę Atėnų klubas svečiuosis Berlyne ir namuose priims „Monaco“ su Donatu Motiejūnu.