Po ilgosios pertraukos atrodė, jog Venesuela ramiai užbaigs mačą iškovodama solidžią pergalę.

Pietų Amerikos atstovai trečio kėlinio pradžioje pirmavo 56:38, o po Pedro Chourio tritaškio Korėjos deficitas siekė net 21-ą tašką (59:38).

Tačiau tolimąją artileriją pasitelkę korėjiečiai sparčiai tirpdė Venesuelos persvarą ir trečio kėlinio pabaigoje komandas skyrė jau vos 1 taškas (65:64).

Prieš lemiamą ketvirtį Pietų Amerikos atstovai pirmavo 70:66. Spurtu 5:0 ketvirtą kėlinį pradėjusi Venesuela vėl atitrūko 75:66.

Su ugnimi nebežaidusi Venesuela solidžiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 94:80.

Venesuela: Heissler Guillent 17, Michael Carrera ir Pedro Chourio po 16, Garly Sojo 13 taškų.

Pietų Korėja: Hyunjung Lee 18, Daesung Lee ir Guna Ra po 17 taškų.

Ketvirtadienį Pietų Korėja 19:30 val. susitiks su Lietuvos krepšininkais.

Olimpinėse žaidynėse korėjiečiai per visą istoriją dalyvavo šešis kartus. Pastarąjį sykį ant olimpinio parketo jie pasirodė 1996 metais Atlantoje, kur pergalėmis nepasižymėjo ir liko paskutiniai 12-i.

Primename, kad dėl vienintelio olimpinio kelialapio į Tokijo žaidynes šešios ekipos Kaune varžysis nuo antradienio iki sekmadienio.

A grupėje kovoja Lietuva, Venesuela bei Pietų Korėja, B grupėje – Slovėnija, Lenkija ir Angola.

Į pusfinalius pateks po dvi komandas. Iš viso tuo pačiu metu vyksta keturi analogiški atrankos turnyrai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)