Petras Baločka šeimininkams pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 13 minučių (13:02) jis pataikė 4 dvitaškius metimus iš 7.

Pusketvirtos minutės (03:29) aikštelėje praleidęs Povilas Šakinis prametė dvitaškį ir taškų nepelnė bei kartą prasižengė.

21 tašką nugalėtojams pelnė Antonas Saksas, 13 - Oladapo Ayuba, 12 - Andrew Mitchellas.

Svečių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Nilsas Hedstriomas (14 tšk.), Johanas Akessonas (12 tšk.) ir Helgi Magnussonas (11 taškų).

Antrą vietą reguliariame sezone užėmusi Manto Griškėno atstovaujama Sioderteljės „Kings“ komanda namuose 86:82 (26:23, 22:15, 19:20, 19:24) palaužė Solnos „Viking“ penketuko, kuris reguliariame sezone liko septintas, pasipriešinimą.

Mantas Griškėnas prie pergalės prisidėjo 13 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Kennethui Simmsui (27 tšk.) bei Johnellui Smithui (26 tšk.).

36 minutes (35:48) žaidęs lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3, 4 dvitaškius iš 9 bei realizavo abu baudų metimus. Be to jis sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Jeremaine'as Flowersas (21 tšk.), Williamas Walkeris (16 tšk.) ir Leslis Myrthilas (13 taškų).