J. Mačiulis per 24 minutes pelnė 6 taškus (2/6 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 6 (3 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 9 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė atitinkamai 15 ir 12 taškų įmetę Ioannis Bourousis (6/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Felipe Reyesas. Po 10 taškų surinko Andresas Nočioni (5 atk. kam.) ir Sergio Llullas.

Svečiams Bojanas Dubljevičius (5 atk. kam.) pelnė 20, Rafaelis Martinezas (4/4 dvit.) – 16, Pau Ribas – 8 taškus.

Priminsime, kad „Real“ krepšininkai yra Kauno „Žalgirio“ varžovai Eurolygos A grupėje.

M. Kuzminsko atstovaujama komanda toliau nepralaimi

Ispanijos pirmenybėse be pralaimėjimų toliau žengia ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Malagos „Unicaja“ (5/0) klubas. Sekmadienį andalūzai savo žiūrovų akivaizdoje įveikė pergalės džiaugsmo nepatyrusius Sen Sebastiano „Gipuzkoa Basket“ (0/5) krepšininkus.

Po 14 taškų nugalėtojams surinko Konstantinosas Vasileiadis (1/7 trit.) ir Calebas Greenas (4/4 trit.), 13 – Jaysonas Grangeris (6 atk. kam., 7 rez. perd.), 8 – Willas Thom,asas (11 atk. kam.).

M. Kuzminskas per 22 minutes įmetė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą, dusyk suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Svečiams po 11 taškų pelnė Davidas Doblas (5 atk. kam.) ir Willas Hanley (6 atk. kam.), po 10 – Mikelas Motosas ir Taquanas Deanas.

M. Grigonis Ispanijoje pasirodė blankiai

Ketvirtą nesėkmę Ispanijos lygos čempionate patyrė Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos „La Bruixa d'or“ (1/4) komanda, kuri svečiuose 67:87 (15:21, 11:25, 17:26, 24:15) neatsilaikė prieš Vitorijos „Laboral Kutxa“ krepšininkus.

M. Grigonis per 21 minutę įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir kartą pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalę vedė Saša Vujačičius pelnęs 21 tašką, Davis Bertanis įmetė 19, Kimas Tillie ir Lamontas Hamiltonas surinko po 10 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Željko Šakičius, kurio sąskaitoje 17 taškų.

D. Dulkio tritaškiai skriejo pro šalį, bet Venecijos klubas šventė dramatišką pergalę

Dramatišką pergalę Italijos lygos čempionate iškovojo Venecijos „Umana Reyer“ (3/1) komanda, kurios marškinėlius vilki Deividas Dulkys. Lietuvio atstovaujama ekipa po įnirtingos kovos 98:95 (24:20, 17:21, 22:29, 35:25) palaužė Varezės „Cimberio“ (2/2) krepšininkų pasipriešinimą.

D. Dulkys per 17 žaidimo minučių į varžovų krepšį įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/5 trit.), atkovojo kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Jeffas Viggiano, pelnęs 27 taškus, Philas Gossas įmetė 21. Pralaimėjusiems 21 tašką surinko Andy Rautinis, 17 surinko Edas Danielis.

T. Klimavičiaus vedamas Bonos klubas iškovojo pergalę Vokietijoje

Trečią pergalę Vokietijos lygos pirmenybėse iškovojo Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (3/3) komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 77:59 (13:19, 19:17, 24:14, 21:9) nugalėjo Bayreuto „medi bayreuth“ (3/3) atstovus.

T. Klimavičius per 28 aikštėje praleistas minutes pelnė 16 taškų (7/11 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą, 2 sykius prasižengė ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Tuo tarpu kitam Bonos ekipai atstovaujantis lietuvis B. Veikalas nežibėjo. Gynėjas per 14 minučių nepelnė nė taško (0/1 dvit., 0/2 trit.), bet atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už T. Klimavičių nugalėtojų gretose rungtyniavo tik Mickey McConnellas, įmetęs 19 taškų.

Kitose rungtynėse Tryro TBB (2/5) ekipa su Laurynu Samėnu nepasipriešino Berlyno „Alba“ (6/0) komandai ir savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo rezultatu 54:91 (19:24, 11:22, 10:16, 14:29).

L. Samėnas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 3/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus suklydo.

„Alba“ ekipą į pergalę vedė Jamelas McLeanas ir Nielsas Giffey, kurių sąskaitose atitinkamai 18 ir 17 taškų.