Likus žaisti porą minučių baskai dar buvo priekyje 91:87, net Jordano Loydo ir Elie Okobo vedami monakiečiai išplaukė į pergalę.

Starto penkete žaidęs Rokas Giedraitis per 31 minutę sušveitė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškis), nusiėmė 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat startavęs Donatas Motiejūnas per 14 min. suvertė 8 taškus (4/4 dvitaškiai), sučiupo 3 kamuolius ir paskirstė 3 rezultatyvius perdavimus.

Baskijos komandai po 20 taškų pasiūlė Dariusas Thompsonas (12 rez. perd.) ir Markusas Howardas, 14 – Vanja Marinkovičius.

Nugalėtojams J. Loydas atnešė 19, E. Okobo – 18, Alpha Diallo – 17, Donta Hallas 15, o Chima Moneke – 14 taškų (13 atk. kam.).

Po šios „Baskonios“ nesėkmės ją turnyro lentelėje pavijo Kauno „Žalgiris“.

Tuo metu šešių pralaimėjimų seriją nutraukė Atėnų „Panathinaikos“ (9-19) kolektyvas.

PAO savo arenoje 75:66 (9:17, 20:25, 23:13, 23:11) nutupdė Belgrado „Crveną zvezdą“ (12-16), nors trečio kėlinio viduryje atsiliko 16 taškų skirtumu.

Graikijos atstovų gretose naudingiausias buvo Georgios Papagiannis, sukaupęs 17 taškų (7/10 dvitaškiai, 3/3 baudos) ir atkovojęs 7 kamuolius. 13 taškų pridėjo Derrickas Williamsas.

Starto penkete pasirodęs Marius Grigonis per 26 min. sumetė 7 taškus (0/1 dvitaškių, 1/2 tritaškis, 4/4 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus. Artūras Gudaitis dėl traumos nežaidė.

Svečiams po 12 taškų surinko Nemanja Nedovičius ir Filipas Petruševas (9 atk. kam.).

Primename, kad dėl vietos aštuonete kovojantis „Žalgiris“ kitą ketvirtadienį namuose priims vienvaldį turnyro lyderį „Olympiakos“.