Baskai namuose po permainingos kovos 88:82 (14:19, 23:14, 18:25, 33:24) palaužė pirmą kartą suklupusį Madrido „Real“ (4-1) klubą.

Trečio kėlinio pabaigoje „Baskonia“ buvo pavojingai atsilikusi (50:58), tačiau galingai sužaistas lemiamas ketvirtis, kurio metu solidžiai pasirodė ir abu lietuviai, leido šeimininkams perlaužti mačo eigą jų naudai.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 23 minutes surinko 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškis) ir sugriebė 2 atšokusius kamuolius.

Tuo metu Tadas Sedekerskis per 34 min. pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), 8 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Baskijos komandai 23 taškus pasiūlė amerikietis Daultonas Hommesas (4/5 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 1/1 bauda).

„Real“ gretose po 17 taškų sukaupė Gabrielis Deckas ir Džananas Musa, 16 taškų pridėjo Guerschonas Yabusele.

Apaudžią nesėkmę patyrė Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (2-3) komanda su Mareku Blaževičiumi.

Galisijos atstovai savo tvirtovėje 98:103 (27:27, 14:21, 18:18, 25:18; 14:19) po pratęsimo neatsilaikė prieš Valensijos „Basket“ (3-2).

14 minučių ant parketo praleidęs M. Blaževičius įmetė 11 taškų (3/6 dvitaškiai, 5/8 baudos) ir nusiėmė 2 kamuolius.

Šeimininkams Draganas Benderis pelnė 23 taškus (9 atk. kam.).

Valensijos ekipai 25 taškus parūpino Bojanas Dubljevičius (9 atk. kam.), 17 – Chrisas Jonesas (11 rez. perd.).