Mūsiškis dar atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviausias Slupsko komandoje buvo Marcinas Dutkiewiczius, kurio sąskaitoje - 12 taškų.

Čempionų titulą ginančiai Gdynės ekipai Przemyslawas Zamojskis ir Mateuszas Ponitka surinko atitinkamai 26 ir 20 taškų.

Zelionos Guros „Stelmet“ klubas su Mantu Česnauskiu svečiuose po pratęsimo 85:80 (24:16, 13:20, 18:19, 20:20, 10:5) įveikė šeštoje pozicijoje esančią Košalino AZS (9 pergalės ir 9 pralaimėjimai) ekipą.

21 su puse minutės žaidęs (21:37) M. Česnauskis prametė visus 5 dvitaškius ir taškų nepelnė, tačiau sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 3 kartus.

31 tašku prie pergalės prisidėjo Walteris Hodge'as, 20 - Oliveris Stevičius, 13 - Robas Jonesas.

Šeimininkams 21 tašką pelnė Lukaszas Wišniewskis, 17 - Darrellas Harris, 14 - Jeffas Robinsonas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.