Augustas Pečiukevičius per 27 minutes surinko 22 taškus (8/10 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 6/10 baudos metimai), atkovojo 10 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus,išprovokavo 8 pražangas, 5 sykius suklydo bei kartą pažeidė taisykles.

Osvaldas Matulionis ant parketo praleido 30 minučių, per kurias pelnė 18 taškų (6/10 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/10 baudos metimai), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, išrašė 2 blokus, išprovokavo 5 varžovo pražangas, kartą prasižengė ir 2 sykius suklydo.

Nugalėtojams Siimas Lauras surinko 25 taškus.

***

Buršos „Tofaš“ ekipa su Mindaugu Lukauskiu namuose nerezultatyviose rungtynėse rezultatu 52:66 (19:18, 10:19, 6:16, 17:13) turėjo pripažinti vienų iš čemionato lyderių Stambulo „Galatasaray“ krepšininkų pranašumą.

Jau antrame rungtynių kėlinyje solidesnę persvarą įgyję svečiai po pertraukos ją dar padidino ir varžovams nesuteikė jokių vilčių pagalvoti apie pergalę.

Prastas rungtynes sužaidęs Mindaugas Lukauskis per 20 minučių įmetė vos 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai).

Šeimininkų gretose nei vienas krepšininkas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus. Rezultatyviausiai rungtyniavo Inančas Kočas pelnęs tik 8 taškus, 7 įmetė Sametas Geyikas, Austinas Nicholsas pridėjo 6.

„Galatasaray“ ekipoje išsiskyrė Enginas Atsuras surinkęs 14 taškų , Milanas Mačvanas pelnė 11, Cenkas Akyolas pridėjo 9.

Bursos klubas Turkijos čempionate šiuo metu užima 8-ą vietą (11/14), tuo tarpu Stambulo „Galatasaray“ yra lentelės viršūnėje (22/3).

***

Vytenio Čižausko atstovaujama Valjadolido „Blancos de Rueda“ (11/17) komanda Ispanijos krepšinio pirmenybėse vos nepateikė staigmenos. Ji svečiuose tik po atkaklios kovos rezultatu 80:84 (18:23, 24:25, 18:13, 20:23) nusileido vienam iš čempionato lyderių – Vitorijos „Caja Laboral“ (21/7) klubui.

Gynėjas iš Lietuvos žaidė 14 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė iš varžovo kamuolį, dukart suklydo, sykį prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Nugalėtojams 13 taškų įmetė Andresas Nočioni (6 atk. kam.), 11 – Fabienas Causeur (5 atk. kam.), po 9 – Milko Bjelica (7 atk. kam.) ir Fernandas San Emeterio.

Svečių gretose išsiskyrė 26 taškus pelnęs Nacho Martinas (10/14 dvitaškiai, 10 atk. kam.), 12 pridėjo Ianas O‘Leary, 10 – Antonio Porta.

„Blancos de Rueda“ turnyrinėje lentelėje užima keturioliktą vietą, Vitorijos krepšininkai žengia antri.