Per 34 minutes Ž.Valuckis pataikė 3 tritaškius iš 6, 6 dvitaškius iš 13, realizavo 7 baudų metimus iš 8 ir po krepšiais atkovojo 4 kamuolius.

Rezultatyviausiai savo komandoje žaidė ir 26 taškus pelnęs Saulius Raziulis, o jo "Rakvere PK" (4 vieta, 10/5) penketukas išvykoje 92:83 (19:15, 25:13, 27:26, 21:29) nugalėjo Talino "Pirita BM" krepšininkus.

36 minutes žaidęs S.Raziulis pataikė 3 tritaškius iš 5, visus 4 dvitaškius, realizavo 9 baudų metimus iš 10, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nepasisekė tris lietuvius savo gretose turinčiam Raplos "BIG/New Balance" (8 vieta - 3/11) klubui, kuris varžovų aikštėje 65:86 (19:17, 14:23, 18:27, 14:19) pralaimėjo Talino "Ehitustooriist" ekipai.

11 taškų pelnė iš 10 kamuolių sugriebė Tomas Vanagas, per 29 minutes pataikęs 3 dvitaškius iš 6 bei 5 baudų metimus iš 6.

M.Mockus per 30 minučių pelnė 10 taškų ir atkovojo 2 kamuolius, tačiau jis pataikė po 1 dvitaškį ir tritaškį iš 5 bei realizavo 5 baudų metimus iš 8.

27,5 minutes žaidusio Šarūno Skado, kurio visi 4 dvitaškiai buvo taiklūs, sąskaitoje 8 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai.

Devynių komandų turnyro vienvaldžiu lyderiu lieka Augenijaus Vaškio Tartu "Rock" klubas, laimėjęs 12 susitikimų iš 15.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Tartu "Rock"             15 12  3  1314:1132  27
2. Talino "Ehitustooriist"  15 11  4  1259:1084  26
3. Talino "Kalev"           15 11  4  1222:1177  26
4. "Rakvere PK"             15 10  5  1363:1195  25
5. Talino "Dalkia-Nybit"    16  9  7  1349:1309  25
6. Talino "Pirita BM"       15  7  8  1224:1256  22
7. Talino "TTU/A.Le Coq"    15  3 12  1131:1281  18
8. Raplos "BIG/New Balance" 14  3 11  1108:1277  17