Rungtynėse intriga buvo juntama tik pirmajame rungtynių ketvirtyje, kuriame Edo Nickaus treniruojami kauniečiai sugebėjo susikrauti šešių taškų pranašumą – 14:20. Tiesa, neilgai trukus, iniciatyvą perėmę šeimininkai ne tik išlygino rezultatą, bet ir kėlinį užbaigė perlauždami rungtynių eigą – 25:22.

Antrajame kėlinyje po Manto Virbalo, Dariaus Griškėno ir Ryano Olanderio inicijuoto spurto „Lietkabelis“ greitai susikrovė dviženklę persvarą – 34:22. Svečių popieriai ir toliau prastėjo, o pirmąją mačo dalį Algirdo Brazio auklėtiniai užbaigė pasiųsdami varžovus į gilią duobę – 52:31.

„LSU-Atleto“ komandos padėtis situacija trečiajame kėlinyje ir toliau prastėjo. Nors, sužaidus beveik penkias minutes, Pauliaus Malašausko baudų metimai kiek sušvelnino kauniečių deficitą – 56:37, panevėžiečiai greitai susigrąžino pranašumą ir prieš lemiamo ketvirčio pradžią padidino savo persvarą iki 29 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje A. Brazys aikštelėje daugiau laiko leido pasireikšti jauniesiems Žygimantui Šimoniui ir Gediminui Žalaliui. Pastarasis per ketvirtį surinko septynis taškus ir padėjo savo komandai iškovoti užtikrintą pergalę – 86:61.

„Lietkabelis“: Gediminas Žalalis surinko 17 taškų (8 atk. kam.), Ivanas Neliubovas 16, Goranas Vrbancas 13, Ryanas Olanderis 10 taškų.

„LSU-Atletas“: Paulius Petrilevičius19, Žygimantas Skučas 10, Aurimas Birgelis 9 taškai.

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais balandžio 6-ąją dieną nuo 15 val. Alytuje su vietos „Dzūkijos“ krepšininkais.