„Pasirodymą turnyre vertinu gerai. Vakar pusfinalyje pralaimėjome stipriai komandai („Juventus“), todėl šiandien norėjome padovanoti pergalę mūsų žiūrovams.“ – po rungtynių teigė „Lietkabelio“ strategas Gintautas Vileita.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Latvijos, kurie po keletos atakų susikrovė 5 taškų pranašumą – 11:16. Tiesa, „Lietkabelio“ krepšininkai netruko atsigauti ir po spurto 9:0 kėlinį užbaigė turėdami 4 taškų persvarą – 20:16.

Antrajame kėlinyje sėkmingas komandos aukštaūgio Ryano Olanderio žaidimas baudos aikštelėje neleido varžovams pagalvoti apie lūžį rungtynėse. Po dviejų kėlinių panevėžiečiai pirmavo – 38:33.

Trečiajame ketvirtyje kartojosi pirmosios rungtynių dalies scenarijus. Vos priartėdami „Jekabpilio“ krepšininkai greitai gaudavo atsaką iš šeimininkų pusės. Prieš ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ kontroliavo situaciją – 51:45.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo didesnėmis Panevėžio ekipos apsukomis puolime, kurios leido susikrauti rekordinį pranašumą – 59:50. Kai rungtynių nugalėtojas atrodė aiškus, atsigavo ir latviai surengę spurtą 8:0 – 59:58. Tiesa, tai buvo viskas, ką nuveikė „Jekabpilio“ žaidėjai. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę – 67:62.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Parrishas Brownas, surinkęs 16 taškų, Darius Griškėnas pridėjo 13, 12 – Ryano Olanderio (11 atk. kam) sąskaitoje.

„Jekabpilio“ klube išsiskyrė Troy Barnies, įmetęs 26 taškus, 17 – pelnė Edgars Leja.

R. Sargūno taurės turnyro finale iškart po mažojo finalo santykius pradėjo aiškintis Utenos „Juventus“ ir Liubercų „Triumf“ ekipos.

T. Bennetas lieka „Lietkabelyje“, C. Emory klube nerungtyniaus

Naujajam sezonui besirengiantis Panevėžio „Lietkabelio“ klubas nusprendė pasirašyti sutartį su ekipos peržiūroje dalyvavusiu amerikiečiu Tony Bennetu.

Žaidėjas paliko gerą įspūdį komandos strategui Gintautui Vileitai bei komandos vadovams. Per penkerias draugiškas rungtynes naujasis komandos atakuojantis gynėjas vidutiniškai pelnydavo po 12,6 taško.

Kitas Panevėžio komandos peržiūroje dalyvavęs JAV ir Puerto Riko pilietybes turintis krepšininkas Carlosas Emory „Lietkabelyje“ nerungtyniaus.

21-erių metų 196 cm ūgio krepšininko pajėgumus treneris Gintautas Vileita tikrino per dvejas draugiškas rungtynes - su Ivano Frankovsko „Goverla“ bei praėjusio sezono NKL čempionais „Mažeikių“ komanda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)