Šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis įgijo 9 taškų pranašumą (16:7), bet antrajame kėlinyje Panevėžio ekipa išsiveržė į priekį 24:23. Trečiajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose turėjo Belgijos ekipa, kuri įgijo 11 taškų persvarą (49:38).

Iki mačo pabaigos likus žaisti mažiau nei 5 min., „Lietkabelis“ išlygino rezultatą (55:55). Likus žaisti 22 sek., panevėžiečių varžovai pataikė tolimą metimą ir įgijo 4 taškų pranašumą (68:64). Per likusį laiką svečiams išsigelbėti nebepavyko.

„Lietkabeliui“ (3 pergalės/5 pralaimėjimai) 10 taškų pelnė Marko Čakarevičius, 9 – Donatas Tarolis, 8 – Vaidas Kariniauskas.

Antverpeno komandoje (4/4) 15 taškų surinko Tyleris Kalinoskis, 13 – Parisas Lee, 10 – Jae'Seanas Tate'as.

„Lietkabelis“ grupėje užima penktąją vietą, o „Telenet Giants“ – trečiąją.

Pirmojo rato rungtynėse namuose Panevėžio ekipa Belgijos klubui pralaimėjo 87:91.

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais gruodžio 18 dieną namuose su Jeruzalės „Hapoel Bank Yahav“ (Izraelis) ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)