Pirmose rungtynėse „Triobet“ krepšininkai svečiuose 66:61 (23:26, 16:16, 17:7, 10:12) įveikė ketvirtą vietą praėjusį sezoną užėmusią Jūrmalos „Feniks“ komandą ir savotiškai atsirevanšavo už pralaimėjimą praėjusio sezono ketvirtfinalio serijoje.

15 taškų nugalėtojams pelnė Janis Antropas, 12 - Lauris Blausas, po 9 - Andrius Mažutis ir Edgaras Želionis.

32 su puse minutės (32:36) aikštelėje praleidęs A. Mažutis pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 3 ir abu baudų metimus, sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

21 minutę (20:54) žaidęs E. Želionis prametė visus 4 tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 4, realizavo visus 3 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Edgaras Jeromanovas (16 tšk.), Ugis Pinete (11 tšk.) ir Ervinas Jonatas (8 tšk.).

Povilo Čukino atstovaujama Jekabpilio „BK Jekabpils“ komanda po dramatiškos kovos, kurioje prireikė ir pratęsimo, svečiuose 89:90 (17:20, 25:27, 14:11, 22:20, 11:12) turėjo pripažinti Valmieros „Valmiera“ krepšininkų pranašumą.

Aukštaūgis iš Lietuvos buvo vienas rezultatyviausių savo ekipoje - per 23 minutes P .Čukinas į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (9/12 dvitaškiai), atkovojo 5 kamuolius ir aikštę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto pražangų limito.

Kitose rungtynėse Rygos „Barons kvartals“ komanda su Raimundu Daniu po atkaklios kovos namuose 77:70 (14:17, 16:14, 29:19, 18:20) įveikė Latvijos universiteto ekipą.

21 minutę aikštėje praleidęs R. Danys surinko 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei 4 kartus prasižengė.