Lietuvio indėlis į pergalę – 3 taškai, 2 sugriebti kamuoliai ir 2 pražangos. Per 10 minučių (9:58) M. Česnauskis pataikė 1 tritaškį iš 3.

Į antrą vietą smuktelėjo Zgoželeco „PGE Turow“ (14/4) klubas su Denisu Krestininu, o trečiojoje pozicijoje lieka Dariaus Maskoliūno treniruojama Sopoto „Trefl“ (13/4) komanda su Šarūnu Vasiliausku.

Aštuntą nesėkmę aštuonioliktosiose rungtynėse patyrė penktoje vietoje likęs Deivido Dulkio Vloclaveko „Anwil“ klubas, svečiuose 80:90 (17:23, 19:23, 22:22, 22:22) nusileidęs dešimtojoje pozicijoje likusiems Tarnobžego „Stabill Jezioro“ (4/14) krepšininkams.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 18 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 35 žaidimo minutes D. Dulkys pataikė 4 tritaškius iš 9 ir 3 dvitaškius metimus iš 5.

Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ (8/9) ekipa lieka aštunta, o ketvirtą pergalę iš aštuoniolikos galimų iškovojusi Ovidijaus Varanausko Gdansko Starogardo „Polpharma“ komanda užima vienuoliktą vietą. „Polpharma“ krepšininkai šeštadienį savo aikštėje 85:81 (20:27, 19:17, 24:15, 22:22) įveikė devintojoje pozicijoje esantį Košalino AZS (7/10) penketuką.

Vienas sėkmingiausių rungtynių sezone sužaidęs lietuvis prie pergalės prisidėjo 18 taškų, 2 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais. Per nepilnas 29 minutes O. Varanauskas pataikė 4 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 3 ir abu baudų metimus. Be to jis po du sykius suklydo ir prasižengė.