„Žalgiris“ įspūdingai startavo pilnutėlėje „Štark“ arenoje, kurioje vidutiniškai Eurolygos rungtynes stebi beveik 20 tūkst. sirgalių.

Keenano Evanso tritaškiai, dukart Dovydo Giedraičio apvogtas Kevinas Punteris, Lauryno Biručio ir Edgaro Ulanovo taškai leido „Žalgiriui“ pirmauti 13:3, 15:4.

Po šalto dušo atkutę šeimininkai ėmė tirpdyti deficitą ir po pirmo kėlinio atsiliko tik 4 taškais (22:26).

Antrame kėlinyje komandos kovojo taškas į tašką, o prieš pat pertrauką Zacho Leday pataikytos baudos leido „Partizan“ ekipai pirmą kartą išsiveržti į priekį (43:41).

Rolandas Šmitas ir K. Punteris dar spėjo apsikeisti taškais ir po dviejų kėlinių Andrea Trinchieri auklėtiniai atsiliko 43:45.

Po pertraukos šeimininkai kontroliavo žaidimą ir kaustė žalgiriečių puolimą. Sužaidus 4 min. A. Trinchieri prašė minutės pertraukėlės, nes „Partizan“ palengva ėmė tolti (51:47).

K. Evanso, Brady Maneko, D. Giedraičio tritaškiai leido „Žalgiriui“ išlyginti rezultatą (59:59), o prieš lemiamą kėlinį šeimininkus į priekį išvedė K. Punteris.

Ketvirtame kėlinyje puolime strigęs „Žalgiris“ leido šeimininkams susikrauti dviženklę persvarą (71:61).

„Partizan“ išsaugojo trapų pranašumą ir iškovojo 12-ą pergalę, leidžiančią pakilti į dešimtuką.

„Partizan“: Perry Dozier 23 (8/10 dvit., 2/2 trit., 1/3 baud.), Zachas LeDay 21, Kevinas Punteris 8 taškai.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 25, Laurynas Birutis 11, Rolandas Šmitas 9, Dovydas Giedraitis 7, Kevarrius Hayesas 6, Arnas Butkevičius ir Lukas Lekavičius po 4, Brady Manekas ir Edgaras Ulanovas po 3, Edmondas Sumneris 0, Danielius Lavrinovičius nežaidė.

Statistika

„Partizan“ ekipai „Žalgiris“ pralaimėjo 5-ą kartą iš eilės, o vienintelį sykį nugalėti ją svečiuose sugebėjo dar 1996 metais. Per visą istoriją komandos tarpusavyje galynėjosi 10 kartų, žalgiriečiai šventė 4 pergales.

Kitą savaitę Kauno „Žalgirio“ laukia dvejos Eurolygos rungtynės: trečiadienį namuose A. Trinchieri auklėtiniai priims Stambulo „Anadolu Efes“, o penktadienį – Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.