Ši Graikijos čempionų pergalė nusmukdė į septintą poziciją Kauno „Žalgirį“, nes dabar net trys komandos – „Chimki“, „Panathinaikos“ ir „Žalgiris“ – turi vienodus rodiklius (po 15/11), bet tarpusavio rezultatai yra prasčiausi būtent žalgiriečių.

Joano Plazos auklėtiniai pirmoje susitikimo pusėje primetė savo taisykles ir po dviejų kėlinių pirmavo 44:32. Tačiau vaizdas aikštėje po didžiosios pertraukos kardinaliai pasikeitė: K. C. Riversas smaigstė tritaškius ir priartino PAO iki 55:52.

Nors šeimininkai vėl kiek atitolo (60:52), Lukas Lekavičius, vienas per 5 minutes pelnęs 10 taškų, ketvirtame kėlinyje inicijavo „Panathinaikos“ spurtą 16:0, kuris ir tapo lemiamu – 60:68. Galutinis rezultatas – 79:90.

Graikai antrą mačo pusę laimėjo net 58:35.

L. Lekavičius iš viso per 22 min. pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 4, o perėmė 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimų. Lietuvis surinko 12 naudingumo balų.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 19 (4/15 metimai iš žaidimo, 7 rez. perd.), Jeffas Brooksas 14, Jamesas Augustine'as 11 taškų.

„Panathinaikos“: K. C. Riversas 24 (3/3 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai, 5 perimti kam.), Jamesas Gistas 16, Nickas Calathesas 12 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Lukas Lekavičius, Mike'as Jamesas (0/5 tritaškiai) ir Chrisas Singletonas po 10 taškų.