Lietuvis šeimininkams pelnė 7 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 24 žaidimo minutes (23:59) A. Mažutis prametė dvitaškį, pataikė 1 tritaškį iš 3 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

14 taškų į svečių krepšį įmetė Arnoldas Helmanis, po 13 – Ingus Jakovičas ir Artis Ate'as, 12 – Robertas Freimanis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Robertas Stumbris (27 tšk.), Aigaras Škėlė (16 tšk.) ir Ugis Pinete'as (11 tšk.).

Šeštą pergalę penkioliktose rungtynėse iškovojo bei į aštuntą vietą pakilo „BK Saldus“ ekipa su Mindaugu Stašiu ir Raimundu Daniu, varžovų aikštelėje 64:63 (25:13, 9:19, 16:11, 14:20) privertusi pasiduoti vienuoliktoje pozicijoje esantį „BA Turiba“ (3/11) klubą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R. Danys pelnė 25 taškus, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 33 su puse minutės (33:30) lietuvis pataikė visus 3 tritaškius, 7 dvitaškius iš 11 ir realizavo 2 baudų metimus iš 5.

12 taškų prie pergalės prisidėjo Nauris Miezis, po 10 – Kristas Patmalniekas ir M. Stašys.

Per nepilnas 39 minutes (38:48) antras Lietuvos krepšininkas pataikė 1 tritaškį iš 8, 3 dvitaškius iš 6 bei 1 baudos metimą iš 2. Be to, jis atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Martinas Vinaudas (21 tšk.) bei Guntis Sipolinis (11 tšk.).

Latvijos krepšinio lygoje pirmauja vienintelį mačą žaidę ir laimėję šalies čempionai Rygos VEF krepšininkai, kuriuos treniruoja Ramūnas Butautas.