Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus (35:35), tačiau antroje dvikovos pusėje latvių pranašumas nebekėlė abejonių: jie trečią ir ketvirtą kėlinius laimėjo net 17 taškų skirtumu (36:19) ir šventė užtikrintą pergalę 71:54.

Domantas Sabonis
Sauliaus Štombergo auklėtinių gretose išsiskyrė Gediminas Žalalis, įmetęs 13 taškų, ir Domantas Sabonis, vėl surinkęs dvigubą dublį - 11 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/3 bauda) ir 10 atkovotų kamuolių.

Jaunieji Latvijos krepšininkai turnyro pusfinalyje susitiks su Kroatijos komanda, kuri ketvirtfinalyje rezultatu 82:72 (23:12, 21:17, 12:19, 26:24) pranoko Rusijos atstovus.

Latvija: Kristapas Porzingis 17 (8 atk. kam., 6 blokai), Rolandas Smitas 12, Ivaras Žviguras ir Anžejus Pasečnikas po 10, Kristapas Plavniekas 9 taškai.

Lietuva: Gediminas Žalalis 13, Domantas Sabonis 11 (10 atk. kam.), Ričardas Verbickas 7, Žydrūnas Jurgutis ir Haroldas Saprykinas po 6 taškus.

Primename, kad antrame etape lietuviai E grupėje su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais užėmė trečią vietą, o latviai su tokiu pat rodikliu F grupėje finišavo antri.