Svečiai iš Šiaurės Karolinos valstijos tris kėlinukus kovėsi su vienais iš Vakarų konferencijos favoritų kaip lygūs su lygiais, tačiau „Lakers“ pergalę nulėmė galinga šeimininkų ketvirto kėlinuko pradžia. Lemiamą susitikimo dalį Los Andželo krepšininkai pradėjo spurtu 14:2, pakėlusiu jų persvarą iki 20 taškų.

Ryškiausiu Kalifornijos klubo pranašumu tapo priekinės linijos žaidimas. „Lakers“ baudos aikštelėje pelnytais taškais savo varžovus aplenkė net 74:44, o pagrindiniais šio skirtumo kaltininkais tapo Anthony Davisas, LeBronas Jamesas ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Dwightas Howardas.

Tituluotasis Los Andželo klubas bent dvejas iš trejų pirmųjų sezono rungtynių laimėjo pirmą kartą nuo 2010-11 metų sezono.

„Lakers“: Anthony Davisas 29 (10/19 met., 14 atk. kam., 3 blk.), LeBronas Jamesas 20 (12 rez. perd.), Dwightas Howardas 16 (8/8 met., 10 atk. kam., 4 blk.), Quinnas Cookas 12, Kentavious Caldwell-Pope'as ir JaVale'as McGee po 10 taškų.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 23, Cody Zelleris (14 atk.kam.) ir Terry Rozier po 19, Dwayne'as Baconas 15 taškų.

Pirmąją šio sezono nesėkmę patyrė Dalaso „Mavericks“ (2-1). Teksaso klubas namuose po atkaklios kovos nusileido Portlando „Trail Blazers“ (2-1) krepšininkams rezultatu 119:121 (40:25, 31:34, 24:36, 24:26).

Sėkmingiausias rungtynes savo naujojo komandoje sužaidė latvis Kristapas Porzingis. 34 minutes aikštėje praleidęs aukštaūgis per jas surinko 32 taškus (8/13 dvit., 3/10 trit., 7/10 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus bei 2 blokus.

Nuo rezultatyviausiai „Mavericks“ gretose pasirodžiusio latvio tik nežymiai atsiliko Luka Dončičius. Per žingsnį nuo trigubo dublio likęs slovėnas žaidė 38 minutes ir pasižymėjo 29 taškais (6/11 dvit., 2/11 trit., 11/14 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyviais perdavimais, 3 perimtais kamuoliais bei 4 klaidomis.

Dalaso komanda pirmąjį susitikimo kėlinuką užbaigė pelnydama 15 taškų be atsako ir susikurdama solidžią persvarą. Ją panaikinti „Trail Blazers“ sugebėjo tik trečio ketvirčio pabaigoje, o lemiamo kėlinuko metu aikštėje vyko arši ir atkakli kova.

Lemiamu tapusį metimą likus kiek mažiau nei pusei minutės pataikęs Damianas Lillardas iki ilgosios pertraukos sukrapštė tik 2 taškus, tačiau antroje rungtynių pusėje „Mavericks“ gynybą nubaudė 26 taškais.

Šeimininkai šiose rungtynėse vertėsi be šiame sezone dar nerungtyniavusio kanadiečio Dwighto Powello, o svečiai iš Portlando susitikimo metu neteko sunkiojo krašto puolėjo Zacho Collinso. Pirminiais duomenimis, aukštaūgiui išniro petys.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 32, Luka Dončičius 29, Maxi Kleberas 14, Sethas Curry 12, Timas Hardaway 11 taškų.

„Trail Blazers“: C. J. McCollumas 35 (13/26 met.), Damianas Lillardas 28, Rodney Hoodas 20, Kentas Bazemore'as 11, Zachas Collinsas 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Minesotos „Timberwolves“ (3-0) – Majamio „Heat“ (2-1) 116:109 (36:23, 19:34, 22:27, 39:25)

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 25, Karl-Anthony Townsas 23 (11 atk. kam.), Jeffas Teague'as 21 (8 rez. perd.), Shabazzas Napieras 12, Robertas Covingtonas 11 taškų.

„Heat“: Kendrickas Nunnas 25 (5/9 trit.), Duncanas Robinsonas 21, Justise'as Winslow 20 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Bamas Adebayo ir Goranas Dragičius po 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)