Jei būtų laimėjęs Ukrainos klubas, jis būtų patekęs į finalo ketverto turnyrą.

Nugalėtojų komandai 22 taškus pelnė Sandra Baliutavičiūtė, 16 - Jolanta Vilutytė, 15 - Lina Dambrauskaitė.

Južnoukrainsko ekipoje pasižymėjo Aliona Samburska. Ji surinko 19 taškų.

Kitose B grupės rungtynėse Marijampolės "Arvi" po pratęsimo 91:82 (18:24, 29:19, 10:17, 18:15; 16:7) įveikė Rygos "Avantis-Turiba" (Latvija) ekipą.

Dar šeštadienį kelialapį į finalo ketverto turnyrą užsitikrinusiai "Arvi" komandai 19 taškų pelnė Kara Pongonis, 14 - Ela Briedytė.

Rygos klubui 26 taškus pelnė Elina Zike.

Taip pat šeštadienį kelialapius į finalo ketverto varžybas užsitikrino daugkartinė lygos čempionė Vilniaus TEO ekipa bei Rygos TTT (Latvija) komanda.

A grupės turnyre Rygoje sekmadienį TEO 98:67 (24:18, 25:21, 28:12, 21:16) įveikė TTT krepšininkes.

Nugalėtojų komandai po 19 taškų pelnė Eglė Šulčiūtė ir Milica Dabovič, 18 - Katie Douglas.

Klaipėdos "Lemminkainen" 75:71 (20:22, 21:15, 19:20, 15:14) nugalėjo Gardino "Olimpia" (Baltarusija) ekipą.

Nugalėtojų komandai net 30 taškų pelnė Rita Milieškienė.

BWBL finalo ketverto varžybų, kurios balandžio 14-15 dienomis vyks Druskininkuose, pusfinalyje TEO kovos su "Laisve", o "Arvi" ekipa susitiks su TTT krepšininkėmis.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.