Didžiąją pirmojo kėlinio dalį nežymiai pirmavo „Jaunieji talentai“, bet kaunietės 8-ąją minutę išsiveržė į priekį ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 14:13.

Antrajame ketvirtyje situaciją kontroliavo „Aistės-LSU-Paradis“ ekipa, kuri po truputį didino atotrūkį ir likus 4 minutėms įgijo 7 taškų persvarą – 35:28. Sostinės krepšininkės neketino paleisti lengvai varžovių į priekį ir iki didžiosios pertraukos sumažino deficitą per pusę – 37:41.

Trečiajame kėlinyje „Jaunieji talentai“ spurtavo 7:0 ir vėl išsiveržė į priekį – 47:45. Nė vienai komandai įgyti apčiuopiamos persvaros nepavyko ir prieš lemiamą mačo atkarpą rezultatas buvo lygus – 59:59.

35-ąją minutę Laura Juškaitė tritaškiu išvedė vilnietes į priekį (66:65), bet „Aistės“ atsakė atkarpa 5 taškais iš eilės – 70:66. Čia pat „Jaunieji talentai“ pelnė 6 taškus be atsako ir prasidėjus paskutinei minutei vėl pirmavo – 72:70. Neringai Skadaitei išlyginus rezultatą (72:72), abi komandos apsikeitė netiksliomis atakomis. Lemiamas šeimininkių antpuolis nebuvo rezultatyvius, todėl klubai turėjo žaisti dar papildomas penkias minutes.

Viešnios pratęsime žaidė itin patikimai gynyboje, per 4 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško bei susikrovė 8 taškų pranašumą, kuris užtikrino pergalę.

„Jaunieji talentai“: Laura Juškaitė 23 (33 naud. balai), Gintarė Paulauskaitė 13, Laurita Jurčiūtė 11, Eevelina Mauraitė 10 taškų.

„Aistės-LSU-Paradis“: Lina Svarytė 22 (12 atk. kam., 41 naud. balas), Greta Tamašauskaitė 18, Monika Petrauskaitė 13, Jolanta Marmienė 12, Neringa Skadaitė 10 taškų.

„Sūduva“ priartėjo prie LKF taurės finalo

Pirmajame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės turnyro pusfinalio mače Marijampolės „Sūduva“ svečiuose įtikinamai rezultatu 84:48 (17:9, 26:17, 21:12. 20:10) nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ klubą. Atsakomasis mačas vyks vasario 15 dieną Marijampolėje.

„Hoptrans-Sirenos“: Akvilė Baronėnaitė 17, Rasa Žemantauskaitė-Matlaišaitienė 9, Gintarė Jasiunskaitė 8 taškai.

„Sūduva“: Sandra Baliutavičiūtė 21 (35 naud. balai), Santa Okockytė 20, Iveta Šalkauskė 14 tšk.(12 atk. Kam.), Dovilė Saurazaitė 12 taškų.