Atėnų ekipa šovė į priekį ir laimėjusi antrą kėlinį 25:10 jau įpusėjus dvikovai turėjo solidžią persvarą – 54:32.

Varžovai trečiame kėlinyje sugebėjo apkarpyti skirtumą iki vienženklio skaičiaus, bet „Panathinaikos“ nebuvo linkęs juokauti – paskutiniame kėlinyje nušlavė visas svečių pastangas atkurti intrigą ir įtikinamai laimėjo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L. Lekavičius per 16 min. pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/0 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir kartą suklydo.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 19 (6 atk.k.), Nickas Calathesas 14 (10 rez.p.), KC Riversas 14, Chrisas Singletonas 9 (9 atk.k.), Matthew Lojeski ir Ianas Vougioukas (9 atk.k.) po 8, L. Lekavičius ir Nikos Pappas po 7.

Promitheas“: Milanas Miloševičius 19 (7 atk.k.), Mouhammadas Faye 11 (6 atk.k.), Langstonas Hallas 10.

„Panathinaikos“ išlieka vienintelė Graikijos lygoje nepralaimėjusi komanda.

Šią savaitę Atėnų ekipos dar laukia Eurolygos dvikova išvykoje su Vitorijos „Baskonia“. Eurolygoje Graikijos čempionai savo sąskaitoje turi po dvi pergales ir pralaimėjimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)