Po pralaimėjimo Madrido „Real“ praėjusią savaitę maskviečiai norėjo kaip įmanoma greičiau parodyti, ką jie išties gali. Pirmą kėlinį CSKA laimėjo 27:15 ir pademonstravo, kas Rusijos sostinėje yra tikrieji šeimininkai.

Neatrodė, kad „Panathinaikos“ turi pakankamai potencialo įveiki Rusijos čempionus, net kai po konflikto sužaidus 10 minučių iš aikštės buvo išvaryti Nando de Colo (CSKA) ir Jamesas Gistas („Panathinaikos“).

Ketvirtajame kėlinyje dar kartą spurtavę aikštės šeimininkai susikrovė 20 taškų pranašumą (81:61) ir nepaliko varžovams jokių šansų. CSKA į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę, o „Panathinaikos“ – antrą pralaimėjimą.

„Panathinaikos“ įžaidėjas Lukas Lekavičius tinkamai išnaudojo trenerio pasitikėjimą.

Beveik 25 minutes – daugiausiai šį sezoną Eurolygoje – gavęs žaisti lietuvis pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo, triskart prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražanga. Jo sąskaitoje net 15 naudingumo balų.

CSKA: Sergio Rodriguezas 25 (3/6 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 4/4 baudos, 9 rez.p.), Kyle'as Hinesas 21, Cory Higginsas 9.

Panathinaikos“: KC Riversas 17, Chrisas Singletonas 10, Lukas Lekavičius 9, Zachas Auguste'as 8, Nickas Calathesas 7, Mattas Lojeski ir Thanasis Antetokounmpo po 6.

Kitos trečiadienio Eurolygos rungtynės:

Stambulo „Fenerbahce“ (2/1) – Stambulo „Anadolu Efes“ (0/3) 81:70 (15:20, 19:14, 28:18, 19:18).

Stambulo „Fenerbahce“: Janas Vesely 15, Bradas Wanamakeris 14 (6 atk.k., 7 rez.p.), Luigi Datome 12, Jamesas Nunnally 11, Marko Guduričius 10.

Stambulo „Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 20, Bryantas Dunstonas 14, Vladimiras Štimacas 12, Brockas Motumas 9.

Vitorijos „Baskonia Gasteiz“ (0/3) – „Valencia“ (2/1) 63:80 (13:28, 26:22, 15:17, 9:13)

Vitorijos „Baskonia Gasteiz“: Tornike Šengelija 22 (11 atk.k.), Jaysonas Grangeris 12 (9 rez.p.), Rodrigue Beaubois 8.

„Valencia“: Tiboras Pleissas (7 atk.k.) ir Erickas Greenas po 15, Alberto Abalde 13, Bojanas Dubljevičius 11, Rafa Martinezas 10.

Malagos „Unicaja“ (1/2) – Bambergo „Brose“ (1/2) 76:80 (22:24, 13:15, 23:15, 18:26)

Malagos „Unicaja“: Nemanja Nedovičius 26 (4/9 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 6/7 baudos), 10 Giorgi Šermanidis (5 atk.k.).

Bambergo „Brose“: Ricky Hickmanas 18, Augustine'as Rubitas 15 (11 atk.k.), Lucca Staigeris 13, Maodo Lo 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)