Antros mačo pusės pradžioje geriau ir vėl atrodė „Galatasaray“ klubas. Trečio ketvirčio pabaigoje komandas skyrė rekordinis 9 taškų skirtumas (39:48), bet tai Željko Obradovičiaus auklėtinių neišgąsdino.

Likus žaisti vos 25 sekundes, „Fenerbahce Ulker“ turėjo 3 taškų pranašumą. „Galatasaray“ gynėjas Carlosas Arroyo realizavo dvitaškį. L. Kleizos pražanga leido ilgamečiui Puerto Riko rinktinės lyderiui išlyginti rezultatą (62:62).

Nors atrodė, kad ekipoms teks žaisti pratęsimą mačo didvyriu tapo sunkiais momentais „Fenerbahce Ulker“ traukęs Emiras Preldžičius. Įžaidėjas pelnė 2 taškus ir varžovams paliko vos vieną sekundę, per kurią „Galatasaray“ metimo atlikti nespėjo.

L. Kleiza aikštelėje praleido beveik 34 minutes. Puolėjas surinko 11 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir 3 sykius pažeidė taisykles, - informuoja tritaskis.lt.

„Fenerbahce Ulker“: Emiras Preldžičius 14 (6/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), Luka Žoričius 12 (6 atk. kam.), Linas Kleiza 11 (6 atk. kam.), Gašperas Vidmaras 8 taškai (10 atk. kam.).

„Galatasaray“: Jamontas Gordonas 16 (0/4 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/6 baud.\os, 9 atk. kam.), Furkanas Aldemiras 11 (8 atk. kam.), Carlosas Arroyo 9 (4 rez. perd.), Cenkas Akyolas 8 tašaki.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)