Dvikovos pradžioje nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau situacija ėmė keistis antroje kėlinio pusėje. Skylėta „Chimki“ gynyba leido svečiams iš toli bombarduoti krepšį ir, išnaudojusi spurtą 0:11, ALBA susikrovė 12 taškų persvarą – 23:35.

Gavę R. Kurtinaičio pylos „Chimki“ žaidėjai ėmė aktyviau žaisti gynyboje, tritaškiais varžovus ėmė vaišinti Aleksejus Švedas, Jonas Jerebko, Dairis Bertanis. Aikštės šeimininkai ištirpdė skirtumą ir įpusėjus rungtynėms išsiveržė į priekį 54:51.

Po didžiosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungusi Maskvos srities ekipa ėmė didinti skirtumą, o tam sąlygas sudarė stringantis svečių puolimas.

Trečio kėlinio pabaigoje Devino Bookerio ir J. Jerebko vedamas „Chimki“ turėjo jau 16 taškų persvarą (75:59).

R. Kurtinaičio auklėtiniai išlaikė iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo užtikrintą pergalę. Tai rezultatyviausios maskviečių rungtynės namų arenoje šį sezoną.

R. Giedraitis ALBA ekipoje buvo rezultatyviausias žaidėjas. Lietuvis per 26 min. pelnė 17 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Kita savaitė Eurolygoje bus dviguba. Maskvos srities „Chimki“ gruodžio 18 dieną išvykoje žais su Kęstučio Kemzūros treniruojama Pirėjo „Olympiakos“, o gruodžio 20 dieną – namie su Kauno „Žalgiriu“. ALBA atitinkamai namie žais su Miuncheno „Bayern“, o išvykoje – su Vilerbano ASVEL.

Chimki“: Devinas Bookeris 24 (10 atk.k.), Aleksejus Švedas 22 (8 rez.p.), Jonas Jerebko 18, Anthony Gillas 16.

ALBA: Rokas Giedraitis 17, Nielsas Giffey 14, Landry Nnoko 13 (11 atk.k.), Luke'as Sikma 10.