Prieš lemiamą kėlinį „Chimki“ pranašumas abejonių nekėlė – 67:48.

Bet svečiai pasinaudojo kiek vadeles atleidusių šeimininkų atsipalaidavimu ir sumažino skirtumą iki vienženklio.

Likus 3:22 min. po M. Starkso tritaškio ekipas skyrė tik 6 taškai (73:67), R. Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės.

Šeimininkai iki mačo pabaigos išlaikė trapią kelių taškų persvarą ir iškovojo pergalę 79:74.

Neįtikėtiną tempą lygoje diktuojanti „Chimki“ pasiekė 7-ą pergalę paeiliui, o per visą sezoną patyrė vos vieną nesėkmę.

D. Kairys prie „Avtodor“ vairo stojo vasario pradžioje, o pirmoje sezono pusėje talkino Kęstučiui Kemzūrai Pirėjo „Olympiakos“ klube.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 19, Thomas Robinsonas 16, Anthony Gill 10.

„Avtodor“: Orlando Johnson 18, Markel Starks 11, Nikita Michailovski, Ryan Boatright ir Mouhammadou Jaiteh po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)